Boney M, polecacie ?

Boney M, polecacie ?

Hej, słyszałem, że będzie w tym roku przyjedzie do nas Boney M. Ciekaw jestem w jakim składzie.

Wiecie coś na temat biletów?

Uroczy Boys

Posty: 5

 
A mnie całkiem podoba się nowy skład Boney M i nie narzekam na ich koncerty. Byli w tamtym roku w Polsce i tłumy publiczności po prostu szalały.

Wiadomo jak od początku z nimi było, teraz będą grać następny koncert http://www.boney-m.pl.

OliToli56

Posty: 18

 
W listopadzie na Ergo Arenie oprócz koncertu Boney M będą inne koncerty gwiazd z dawnych lat. Moja mama tam jedzie, w mieli okazję posłuchać innych gwiazd z lat 80tych i 90 tych. Fajne wydarzenie, jadę tam. Pozdrawiam.

martin888

Posty: 9

 
Boney M będzie mieć koncert w Polsce. Będzie grał na andrzejki w listopadzie na Ergo Arenie w Sopocie. Można już kupować bilety. Będzie bardzo dużo ludzi, bo nie tylko Boney M będzie grał. Z tego co wiem to przyjedzie też do nas Bad Boys Blue. Oj będzie się działo. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.

@marcelko

Posty: 15

 
My już jesteśmy po zakupie biletów na koncert Boney M. Żałujemy, że to już nie ten sam skład. No ale cóż. Wcale nie jest tak źle z tym jaki jest teraz. Na koncertach jest tak samo dużo ludzi i wszyscy świetnie się bawią przy znanych hitach. Pozdrawiam wszystkich, którzy w listopadzie też się wybierają na ich koncert.

mnichuś34

Posty: 13

 
Fani Boney M mogą się cieszyć. Jesienią w listopadzie będą koncerty, a wśród wykonawców będą nie tylko oni. Ponadczasowe gwiazdy rozkręcą z pewnością fajną imprezę. Bilety są już w sprzedaży.

Klarka34

Posty: 19

 
Bilety na koncerty na jesień, gdzie będzie grać Boney M można już kupować przez internet. Będzie bardzo fajnie, oprócz nich zagra jeszcze kilka innych znanych gwiazd z lat 80tych. Z biletami raczej trzeba się spieszyć. Bądź co bądź ten zespół nadal ma duże powodzenie.

Cloperflake

Posty: 14

 
Boney M był już w Polsce masę razy. Teraz koncertuje wszędzie. W zeszłym roku też był u nas. Podeszłam trochę sceptycznie do ich koncertu z racji składu, który zmienia się jak w kalejdoskopie. Niemniej jednak niesłychanie miło mnie zaskoczyli. W sieci można poszukać jak teraz wygląda najnowszy skład i kiedy dokładnie będą ich koncerty u nas.

wiesław11

Posty: 4

 
Osobiście uważam, że koncerty Boney M to już nie te same koncerty. Gdy miałam okazję być na jednym z takich, strasznie żałowałam. Nie wiem tak naprawdę kto był ze starej ekipy, uważam, że nie było tam nikogo:( Muzyka niczego sobie, ale to już nie to samo.

cinto

Posty: 26

 
Jak czytałam gdzieś na stronie Boney M lubi koncertować w naszym kraju. Ja też zawsze weselę się na ich występy u nas. Kolejny koncert będzie z okazji andrzejek.

udziec

Posty: 2