prezent na każdą okazję, opinie

prezent na każdą okazję, opinie

Chciałbym kupić koszulkę na prezent, ale zależy mi na tym, aby to było coś bardzo oryginalnego i wyjątkowego. Co polecacie?

Kowalski

Posty: 1

 
Kupowanie prezentów to nie moja bajka. Jeśli mam komuś coś kupić to daje mu bon albo pieniądze i niech sam sobie radzi. Po co mam się stresować? W większości przypadków prezenty nie są trafione i człowiek głupio się czuje.

Strzała

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o super pomysły na prezenty dla chłopaków to tutaj https://koszulki.net.pl jest super sklep. Mają tutaj blog gdzie opisują, co można byłoby wybrać dla chłopaka. Według mnie to najlepsze miejsce do zakupów i szukania pomysłów.

wisła1905

Posty: 10

 
Trzeba odwiedzić sklep z prezentami na każdą okazję i wtedy można zorientować się, co wybrać dla siebie. Dopasowujemy prezent do konkretnej osoby, dlatego trudno byłoby znaleźć jeden uniwersalny pasujący wszystkim.

@marcelko

Posty: 10

 
Nie za bardzo lubię szukać prezentów, bo wiem, że większość osób nie jest później z nich zadowolona. Dopasowanie czegoś dla konkretnej osoby nie jest łatwe. Nawet jak się ją zna to trafienie z prezentem jest naprawdę bardzo trudne i trzeba się mocno natrudzić.

Programista

Posty: 10

 
Według mnie pomysł z koszulkami na prezent jest super. Sam zdobyłem taką koszulkę i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Mam oryginalną grafikę i bardzo mi się to podoba.

Yuri20

Posty: 15

 
Trzeba odwiedzić sklep z prezentami na każdą okazję i wówczas można zorientować się, co wybrać dla siebie. Dopasowujemy prezent do konkretnej osoby, dlatego trudno byłoby odszukać jeden uniwersalny pasujący wszystkim.

berry1

Posty: 18

 
Prezenty zawsze trudno się kupuje, bo dopasowanie się do wymagań konkretnej osoby jest trudne. Warto przeglądać wiele prezentów, bo wtedy łatwiej coś wybrać.

ernolo

Posty: 6

 
Im więcej ofert uda nam się przejrzymy tym lepiej dla nas. Można będzie się zorientować, co oferuje sklep internetowy i co może nam się przydać na prezenty dla bliskich.

Klarka

Posty: 3

 
Byłam w sklepie z prezentami dla niego na każdą okazję, niemniej jednak trudno byłoby mi podjąć decyzje, co wybrać. To działa tak, iż jak jest za wiele prezentów to nie wiadomo, na co tak naprawdę się zdecydować. Z drugiej strony, jeśli tych prezentów jest mało to też nie jest łatwo. Mnie na razie się nie udało niczego znaleźć, niemniej jednak nadal szukam.

Black_Riot

Posty: 18