kancelaria

kancelaria

Polecicie we Wrocławiu albo w okolicach kancelarię, która zajmuje się sprawami dotyczącymi kredytów frankowych? Potrzebuje kogoś kto dobrze ogarnia temat i faktycznie ma w tej tematyce doświadczenie. Jak możecie coś podpowiedzieć, macie jakąś sprawdzoną kancelarię to ewentualnie dajcie jakiś kontakt.

adameczek2323

Posty: 1

 
Jeśli chcesz zacząć coś działać w tym kierunku, żeby z frankami się uporać to wyślij umowę do kancelarii BeWa z Siechnic, specjalizują się w tej tematyce i faktycznie można na nich liczyć. Kancelaria na Opolskiej w Siechnicach, ale możesz im mailem wysłać umowę i na drugi dzień będziesz miał analizę co ewentualnie w takiej sprawie będzie można podziałać. W ten sposób już na drugi dzień wiesz czy jest szansa coś ugrać.

Nikusim

Posty: 6

 
Staraj się poszukać kancelarii w swojej okolicy, która jednak będzie się skupiać właśnie na kredytach frankowych. To kluczowa kwestia, którą warto mieć na uwadze, bo jednak w grę wchodzi temat, który nie należy do prostych, a poza tym spotkanie na tle sporu sądowego z bankiem to również dość poważna kwestia, bank na pewno będzie starał się mocno bronić swoich racji, trzeba więc być ostrożnym i samemu mieć dobrą argumentację.

Aniusiaaa1

Posty: 10

 
Na pewno ze sprawami frankowymi jest tak, że tutaj duże znaczenie mają orzeczenia, bo jednak to jakoś kształtuje też myślenie sędziów. Temat jest nowy więc szukać trzeba kogoś kto jest na bieżąco z tym wszystkim co się tego tematu tyczy. Pomoc prawna, żeby była skuteczna musi jednak uwzględniać wiele różnych kwestii, aspektów, które się do tej sprawy odnoszą.

ertumer67

Posty: 3