kancelaria adwokacka kraków, oferta ??

kancelaria adwokacka kraków, oferta ??

Szukam kancelarii adwokackiej w Krakowie, która specjalizuje się w prawie rodzinnym. Za wszelką pomoc, ślicznie dziękuję.

jurecekk5

Posty: 3

 
Idealna pomoc i chyba na lepszą nie mogłem trafić. Długo poszukiwałem, zanim zdecydowałem się rozpocząć współpracę właśnie z kancelarią adwokacką Anny Sroki. Udało mi się zakończyć nieciekawy proces spadkowy na moją korzyść, a więc polecam www.annasrokaadwokat.pl

figo

Posty: 6

 
A co do kancelarii windykacyjnej w Krakowie znacie może kogoś skutecznego? Pomóżcie znaleźć adwokata, który ma doświadczenie w egzekucjach należności.

Złoty

Posty: 5

 
Co do postępowania egzekucyjnego w Krakowie, to też szukaliśmy w zeszłym roku adwokata. Nie było bezproblemowo, a w zasadzie chodziło o koszty. Są wysokie i inne w zależności od kancelarii. Pożądane byłoby trochę dłużej poszukać, bo można odszukać wtedy tańszą ofertę.

labuh

Posty: 5

 
Prawo cywilne to szeroki zakres usług. Jeśli chodzi o Kraków, to rzeczywiście dużo jest kancelarii, ale najlepiej przedstawić sprawę lub szukać takiego adwokata, który się specjalizuje w danych sprawach. Na pewno trzeba trochę czasu poświęcić, jeśli chodzi o poszukiwania.

wiesław11

Posty: 6

 
Podobnie jest z kancelarią windykacyjną w Krakowie. Można znaleźć sporo w internecie, niemniej jednak następnym krokiem jest sprawdzenie jej skuteczności. Tu jednak wiem, że ci skuteczni żądają sporych sum. Swoją sprawę mam już za sobą i całe szczęście. Zapłacić musiałem, niemniej jednak dzięki temu postawiłem na swoim.

Krzysio

Posty: 15

 
Mnie bardziej potrzebna kancelaria, która specjalizuje się w prawie rodzinnym w Krakowie. Czeka mnie żmudne dochodzenie swoich praw, więc jeśli wiecie, czym kierować się przy wyborze, to czekam.

mirekp2005

Posty: 7

 
A znacie jakąś dobrą stronę z opiniami? Też szukam kancelarii adwokackiej w Krakowie i muszę mieć pewność, że powierzę swoją sprawę komuś wiarygodnemu. Nie mam zamiaru płacić jednej, a potem drugiej. Jak coś, to czekam i liczę na waszą pomoc.

Kitas

Posty: 10

 
Jak potrzebujesz doświadczonej pomocy, to nie kieruj się ceną. W tamtym roku potrzebowałem pomocy z zakresu prawa spadkowego w Krakowie. Zapłaciłem mnóstwo, lecz zyskałem i dzięki temu jestem teraz nie tylko na plus z kasą, lecz też zadowolony z obrotu sprawy. Życzę powodzenia, lecz z ceną rzeczywiście uważaj na niezmiernie niskie.

Piotrek.P

Posty: 12

 
Również muszę znaleźć jakąś kancelarię adwokacką w Krakowie. Liczę na pomoc z waszej strony. Chodzi o dziedziczenie spadku. Mam poważny problem razem z siostrą :(

drumer

Posty: 6