szukam targów ślubnych

szukam targów ślubnych

Co sądzicie na temat Małopolskich Targów Ślubnych, które odbędą się w listopadzie w Krakowie, konkretniej 7 i 8 listopada? Interesuje mnie opinia ludzi, którzy już byli na tych targach.

benia32

Posty: 12

 
Każdy powinien odwiedzić takie targi, bo jednak można dzięki nim zorganizować dużo bardziej udane wesele i ślub!

E-GOista

Posty: 14

 
Regularnie chadzam na takie targi, ponieważ jestem fotografem ślubnym. No i z tego co widzę, to wszyscy są zadowoleni, zresztą zazwyczaj takie targi są darmowe albo tanie, więc nie ma ryzyka.

Fiflek

Posty: 33

 
Ja bym się nawet nie zastanawiał. Byłem na tych targach rok temu, bilet kosztował bodajże 15 zł, więc raczej niewiele. No i zaoszczędziłem dużo czasu, bo wszystko - fotograf, sala, etc., załatwiłem jednego dnia.

Marko

Posty: 21

 
Według mnie takie targi ślubne nie są złe... Pytanie jeszcze ile kosztują - jeżeli nie tak dużo, to na pewno nie będą stratą pieniędzy i czasu.

rebeczka56

Posty: 8

 
Nigdy nie byłem na targach w Krakowie, ale bywałem na poznańskich targach ślubnych. Generalnie takie targi to fajna sprawa.

allegrowicz65

Posty: 8

 
Moim zdaniem takie targi ślubne to świetny pomysł, dzięki nim można tak naprawdę znaleźć wszystko co potrzebne do organizacji ślubu i wesela - fotograf, kamerzysta, sala weselna, etc.

MisiekKce

Posty: 14

 
Z tego co widzę, targi ślubne są wśród Polaków coraz bardziej popularne. No i ja się jednak nie dziwię, bo dzięki nim można dowiedzieć się bardzo wielu rzeczy, do tego można spotkać się z kamerzystami, fotografami, etc.

tigra32

Posty: 8