gry online, poleci ktoś ?

gry online, poleci ktoś ?

Poszukuję strony internetowej, na jakiej znajdę darmowe gry online. Nieraz w okresie wolnym nie mam co robić i z chęcią pograłbym w gry logiczne. Polecicie mi jakąś stronkę?

Mnert67

Posty: 3

 
Pamiętam, jak grałem w gry online za dzieciaka. Teraz mam dwóch synów i oni nie mogą dnia wytrzymać bez komputera.

włodek

Posty: 5

 
Ja ostatnio gram w symulację budowy lotniska. Znalazłem ją na stronie w grach za darmo. Gra mnie strasznie wkręciła i gram w nią codziennie w wolnej chwili. Jeśli interesuje Cię taka gra, to daj znać. Wyślę Ci linka.

Lupusx

Posty: 10

 
Niektóre gry dla dzieci też kształtują dziecka mózg. Nie mówię tu o głupich grach, tylko o takich co są łamigłówkami i trzeba troszkę pomyśleć.

Miki789

Posty: 5

 
Bardzo fajna stronkę podałaś, polecę ją mojej córce. Często marudzi, że więce darmowych gier online jest dla chłopców na stronie, z której ona korzysta.

Wygodniś22

Posty: 33

 
Moje dzieci to przepadają za grami. Codziennie próbują grać w gry online. Jednak ja trochę zaczynam im zabraniać, tyle się słyszy, że dzieci później nie mogą od komputerów się oderwać. Mogę wam polecić jedną stronkę, dla dzieci jest akurat, chodzi i dorośli znajdą coś tam dla siebie https://ogramy.pl.

Kolekcjoner

Posty: 5

 
No hej. Dużo jest stron internetowych, gdzie znajdziesz gry online. Wpisz sobie w google i na pewno coś znajdziesz, poleciłbym Ci stronkę, ale wiem, że Ci się nie spodoba.

Abyss

Posty: 21

 
Faktycznie korzystają moje dzieci z tej strony. Cały czas są tam dodawane nowe darmowe gry online.

Warszawiak

Posty: 7