Hogwart, on-line ?

Hogwart, on-line ?

Czy jest tutaj jakiś fan gier RPG, który przy okazji zna się na tego typu produkcjach? Szukam jakiejś odpowiedniej dla siebie w formie gry przeglądarkowej.

anna_00

Posty: 4

 
Z gier online o Harrym Potterze, jakie znam to jest tylko: http://hogwart-rpg.com . Moim zdaniem produkcja ta jest naprawdę dopracowana i pozwala na wyborną zabawę poprzez długi czas. Dlatego też uważam, iż jak najbardziej należałoby postawić na zabawę właśnie w tej grze. Być może okaże się, iż jest to właśnie dokładnie to czego szukałeś i będziesz mógł bardzo dobrze spędzić naprawdę długi czas.

CHatka-eKo

Posty: 15

 
Ostatnio grałem w grę przeglądarkową, w której gracz miał możliwość wcielenia się w postać Harrego Pottera. Moim zdaniem zabawa była naprawdę świetna. Przy tym zaznaczam, że również jestem ogromnym fanem całej serii i zapewne dlatego gra, aż tak bardzo mi się podobała.

Grabow12

Posty: 18

 
Osobiście uważam, iż gry oparte o filmy często nie wychodzą najlepiej i Harry Potter jest tego perfekcyjnym przykładem. Gry o tej tematyce są po prostu dość kiepskie i nie jest możliwa długa zabawa w nich.

VaPeR23

Posty: 20

 
Oczywiście, że bardzo ciekawymi grami komputerowymi, na które jak najbardziej warto postawić są wszelkiego rodzaju gry online. Dzięki takiemu modelowi dostarczają one świetnej zabawy na bardzo długi czas i jak najbardziej warto postawić właśnie na nie, ponieważ zabawa jest świetna.

EKO-Chatka

Posty: 7

 
Gry online to przede wszystkim szansa poznania bardzo dużo ludzi. Można dlatego zbudować naprawdę trwałe stosunki właśnie za pośrednictwem takiego medium jak gra komputerowa. Uważam dlatego, iż jeżeli ktoś tylko posiada czas i ochotę to jak najbardziej warto postawić właśnie na zabawę w grach komputerowych, ponieważ potrafi być ona naprawdę bardzo przyjemna.

matek562

Posty: 7

 
Gry online to przede wszystkim możliwość poznania bardzo wielu osób. Można zatem zbudować naprawdę trwałe relacje właśnie za pośrednictwem takiego medium jak gra komputerowa. Uważam zatem, że jeżeli ktoś tylko posiada czas i ochotę to jak najbardziej warto postawić właśnie na zabawę w grach komputerowych, ponieważ potrafi być ona naprawdę bardzo przyjemna.

labuh

Posty: 14

 
Moim zdaniem gry przeglądarkowe nadal posiadają wiele zalet. Jedna z największych to niezmiernie prosty dostęp do nich z praktycznie każdego miejsca na ziemi.

tigra32

Posty: 10

 
Ostatnio słyszałem, że istnieje gra taka o jaką pytasz czyli o Harrym Potterze. Dodatkowo słyszałem, że jest to gra dostępna poprzez internet co również niezwykle mocno podnosi jej wartość. Dzięki niej będziesz mógł gdyż bawić się z innymi graczami z przeróżnych miejsc i nawet zawiązywać niezwykle trwałe znajomości z innymi osobami.

Fifeczek2

Posty: 21

 
Jestem zdania, że każda gra komputerowa jest dobra pod warunkiem, że gra w nią osoba, jaka interesuje się daną tematyką i jest w stanie wybaczyć pewne błędy.

JaMuTo34

Posty: 28