Forza horizon 3, który portal ?

Forza horizon 3, który portal ?

Hej, mam pytanko o f1 2016, znacie jakiś dobry download pełnej wersji na pc. Oczywiście bez konieczności rejestracji itp. :)

Jacuś

Posty: 5

 
Zawsze można spróbować, bo z tego co widzę to serwis działa całkiem ok. Poza tym idzie się z nimi skontaktować. Mają battlefield 1 download, na jakim bardzo mi zależy, więc spróbuję.

Rouudee

Posty: 32

 
Też mam ten kłopot albowiem nigdzie nie mogę znaleźć forza horizon 3 download. Ściągałem z paru stron, natomiast to jakieś gigantyczne g… a nie żadna pełna wersja. Tylko komp mi się zmulił. Może spróbuję w tym serwisie.

namok

Posty: 14

 
Bardzo ok przedsięwzięcie, szkoda że więcej takich serwisów nie ma jak ten, f1 2016 download z pełną wersją pc działa jak trzeba, nic nie trzeba płacić, poza tym nie ma reklam. Będę tu korzystał i polecam dalej.

edward00

Posty: 14

 
Też wam polecam ten serwis. U mnie forza horizon 3 działa jak trzeba. Po pierwsze mają download z procesem, który ci się nie zawiesza. Osobiście wątpiłem, iż znajdę dobry portal z pełnymi wersjami za darmo, a tu takie miłe zaskoczenie. Można korzystać, jest bezpiecznie.

wigry00

Posty: 6

 
Zobaczcie na tej stronce http://pobierzgry24.pl/battlefield-1-download-pelna-wersja-pc. U mnie nie było żadnych problemów z battlefield 1 i downloadem, więc możecie spróbować. Szczerze całkiem spoko serwis.

Modniś

Posty: 19

 
Żałuję iż uprzednio w takim układzie nie wpadłem na tę stronkę. Razem z battlefield 1 ściągnąłem na komputer niezły syf. Spróbuję tego downloadu, jak serwis oceniacie dobrze. Swoją drogą rzadkością są takie, więc uwierzę jak sprawdzę na własnej skórze :D

drogerka

Posty: 10

 
Zawsze musisz zbadać wymagania sprzętowe, po co klikać w battlefield 1 download jak ci komputer nie pociągnie gry, później właśnie takie kiepskie opinie są wydawane. U mnie działa nie narzekam.

martynka

Posty: 12

 
Spróbuj koniecznie, bo warto. Nie oczekiwałem zbyt wiele, bo wiadomo, że trudno znaleźć rzetelny portal, a większość umieszczanych instalatorów to ściema, ale tu rzeczywiście forza horizon 3 download działa.

mirekp2005

Posty: 16

 
Ja miałem problemy, ale to raczej z winy wymagań sprzętowych nie pociągnął battlefield 1. Spróbuję raz jeszcze z tym downloadem, to dam znać. Kumpel ściągał i jest ok, więc chyba to moja wina.

Liome5656

Posty: 25