Zelor, szukam !!

Zelor, szukam !!

Cześć. W ostatnim czasie przedmiot mojego zainteresowania stanowią youtuberzy grający w gry. Czy znacie kogoś, kto głównie wyróżnia się w tej dziedzinie na plus? :)

quwejt

Posty: 13

 
Ostatnio oglądałem na YouTube filmiki, w których zasady i sposób gry wyjaśnia Zelor. Przyznam szczerze, że filmy bardzo przypadły mi do gustu i czekam z niecierpliwością na kolejne.

edyta123

Posty: 15

 
Zawsze wydawało mi się, że youtuberzy grający w gry nie są w stanie mnie absolutnie niczym zainteresować. Okazało się zupełnie w przeciwnym razie, bowiem teraz niczym maniak oglądam kolejne kanały :)))

pawel253

Posty: 6

 
Wydaje mi się, że każdy gracz ma zupełnie różne preferencje, a więc mogą mu odpowiadać zupełnie różne kanały, które traktują na temat gier. To dość logiczna i oczywista sprawa :)

Dziadek

Posty: 11

 
Nigdy nie byłem świadomy, że tak ciekawe treści na swoim kanale może posiadać youtuber grający w gry. Wystarczy, że sprawdzicie ten kanał: https://m.youtube.com/channel/UCKXWq3EWamrAje1z5DZ15aw, aby się o tym przekonać i przyznać mi rację. Polecam sprawdzić, a na pewno się nie zawiedziecie :) Polecam.

Yuri20

Posty: 14

 
Na kanałach YouTube, które należą do graczy coraz częściej pojawiają się materiały, które nazywane są jako challenge. Trudno opisać ich formułę, ponieważ trzeba to po prostu zobaczyć :)

Lupusx

Posty: 13

 
Przede wszystkim wielokrotnie oglądam vlogi, jakie prowadzą renomowani gracze. Mogę się dzięki nim dowiedzieć niesłychanie wiele ciekawostek, a jednocześnie praktycznych rad, jakie pozwalają zdecydowanie skuteczniej prowadzić rozgrywkę. Również Wam polecam sprawdzenie takich vlogów!

hazi32

Posty: 17