my cafe poziom, szukam

my cafe poziom, szukam

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, która wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie bardzo się na tym znam.

himmmu78

Posty: 1

 
Gier jest bardzo sporo, niemniej jednak akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i wywołuje mi to wiele przyjemności, zatem chętnie polecam ją innym. Trzeba się bez wątpienia skupić, trzeba korzystać z poradników, niemniej jednak z biegiem czasu takie granie jest o wiele łatwiejsze. Można uzyskiwać o wiele wyższe efekty swojej pracy.

iSoyer3

Posty: 18

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, albowiem gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby sprawdzić wszystko na stronie internetowej, jaka grę bardzo dokładnie opisuje. Wiem, że można tam odnaleźć mnóstwo poradników i trików, wobec tego każdy coś dla siebie znajdzie.

Kizakkk

Posty: 4

 
Gram w my cafe od dawna i mam wysoki poziom. Żeby osiągnąć takie efekty trzeba na grze się niesłychanie dobrze znać i trzeba na granie poświęcić mnóstwo czasu.

johncena67

Posty: 13

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je odszukać na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z jakiej częstokroć korzystam. Jest to super miejsce, bowiem mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

Sagerrak

Posty: 2

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bowiem tylko troszkę czytałem to, co znajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Warto to jednakże zbadać dokładniej.

AloBalo

Posty: 7