Pełne wersje gier, jaki portal ?

Pełne wersje gier, jaki portal ?

Szukam pełnych wersji gier do pobrania za darmo. Jak znacie jakieś rzetelnie działające serwisy, czekam i oczywiście dzienks.

Klakier

Posty: 8

 
Świetna sprawa z tym portalem. Nie można im nic złego zarzucić. Mnie udało się ściągnąć tutaj mafię III i od razu wszystkim nową odsłonę gry polecam. Poza tym jeśli chodzi o sam download zero problemów.

szogun

Posty: 12

 
To naprawdę świetny portal z pełnymi wersjami gier do pobrania za darmo http://centrumdownload.pl. Nie można im nic złego zarzucić. Profesjonalnie przygotowane instalatory.

wertys45

Posty: 15

 
Ja też muszę dołączyć się do polecenia serwisu. Szukałam miejsca, gdzie mogłabym za darmo pobrać jakąś ciekawą na topie grę dla synka. Wszędzie miałam kłopot i okazywało się, że wcale za darmo nie jest. Na tym portalu znalazłam nba 2k17 download i nie miałam żadnych kłopotów, żeby pobrać grę. Niedoświadczona w temacie poleca :)

nevya22

Posty: 34

 
Osobiście nie znam się na tych wszystkich chwytach w ściąganiu gier, więc szukałem czegoś prostego. Portal całkiem spoko, żadnych problemów. Zdecydowałem się na outlast II download na pc, znam poprzednią wersję :) wszystko poszło gładko bez problemów, więc też polecam. Poza tym fajnie, że za darmo i bez żadnych zobowiązań.

matek562

Posty: 5

 
Jak jest dobrze, to i ja spróbuję. Skusiła mnie niewątpliwie fifa 17. Zawsze miałem obiekcje co do tego rodzaju downloadu. No lecz, jak tyle tu was portal poleca i jest bezpieczny, to trzeba działać. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Batiatus12

Posty: 31

 
Osobiście nie znam się na tych wszystkich chwytach w ściąganiu gier, więc szukałem czegoś prostego. Portal całkiem spoko, żadnych kłopotów. Zdecydowałem się na outlast II download na pc, znam poprzednią wersję :) wszystko poszło gładko bez kłopotów, więc też polecam. Poza tym fajnie, iż za darmo i bez żadnych zobowiązań.

adam289

Posty: 6