Darmowe gry do pobrania, pomocy

Darmowe gry do pobrania, pomocy

Hej.
Czy to prawda że Internecie można znaleźć darmowe gry do pobrania? Jakoś nie mogę w to uwierzyć?

Czy to naprawdę prawda?

alidos

Posty: 22

 
Witam.

Bowiem właśnie zaczynają się wakacje a pogoda niestety nie dopisuje to zwracam się do was z pytaniem co robicie w takie długie nudne wakacyjne popołudnia i wieczory?

iDuri

Posty: 22

 
Cześć. No rzeczywiście komputer daje gigantyczne szanse. Ja sobie gadam dzięki niemu z ludźmi z całego świata. Nawet ostatnio taka osoba mnie odwiedziła. Niesłychanie dobrym pomysłem jest nawiązywanie kontaktów z ludźmi z innych krajów.

Oklimas

Posty: 21

 
Hej. To ja ciebie podziwiam że tak długo utrzymałaś córkę od gier komputerowych. Moje dzieci już śmigały na komputerach jak miały po sześć czytam siedem lat. Teraz to już bawią się w bardziej zaawansowane aplikacje niż zwykłe gry komputerowe.

Gdzie ty tą córkę uchowałaś.

André22

Posty: 44

 
Witam.

a ja wszedłem wam podam bardzo ciekawy namiar. Jak miałem taki problem jak wy to kliknąłem w link http://grydopobraniazafree.pl. Wcześniej także bardzo długo szukałem ale teraz korzystam tylko z tego adresu i jak dotąd się nie zawiodłem.

Qumer45

Posty: 24

 
Cześć. No rzeczywiście komputer daje ogromne możliwości. Ja sobie gadam dzięki niemu z ludźmi z całego świata. Nawet ostatnio taka osoba mnie odwiedziła. Bardzo dobrym pomysłem jest nawiązywanie kontaktów z ludźmi z innych krajów.

Fauna34

Posty: 23

 
Dzień dobry. ale wydaje mi się że jesteśmy dorosłymi osobami więc chyba nie ma zagrożenia związanego z nadużywaniem Inter w grę komputerową z Internetu.

AlllB

Posty: 18