Mass Effect Andromeda, download ?

Mass Effect Andromeda, download ?

Hej. Ktoś z Was grał w Mass Effect Andromeda ? Chciałbym usłyszeć opinie na temat tej gry, ponieważ moi znajomi bardzo ją zachwalają. Zastanawiam się czy ich opinie mają odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Dobruśw90

Posty: 3

 
Widzę, że ktoś z Was pytał o Sniper Elite 4 Download. Wydaje mi się, że gra nie wiąże się z dużym wydatkiem, jeśli chodzi o jej nabycie. A jednocześnie gwarantuję rozrywkę na długie wieczory, co należy odnotować jako ogromny plus. Jestem przekonany, że będziecie zadowoleni z jej kupna.

Klara323

Posty: 24

 
Na podstawie rekomendacji, jakie przeczytałem pomiędzy innymi na tym forum dyskusyjnym podjąłem decyzję o uruchomieniu gry Friday the 13th The Game. Powiem szczerze, iż nie rozczarowała mnie, a wręcz przeciwnie – pozytywnie zaskoczyła tym, co jest w stanie zaoferować. Teraz gram nieprzerwalnie od paru dni…

Elektros

Posty: 12

 
W sytuacji, gdy macie ochotę sobie trochę postrzelać wcielając się w snajpera polecam grę Sniper Elite 4. Sam pobrałem ją z tego linka: http://pobierzgry24.pl/sniper-elite-4-download-pelna-wersja-pc/. Wydaje mi się, że również powinniście ją bezproblemowo ściągnąć na dysk :)

zenio30

Posty: 13

 
Bardzo polecam grę Halo Wars 2 Download, na którą trafiłem niespodziewanie. Jej ściągnięcie i włączenie było jednak strzałem w dziesiątkę. Z racji tego mogę rekomendować ten wybór, ponieważ nie będzie dla Was rozczarowujący. Polecam w 100% i pozdrawiam!

Kitas

Posty: 8

 
Na podstawie rekomendacji, które przeczytałem między innymi na tym forum dyskusyjnym podjąłem decyzję o uruchomieniu gry Friday the 13th The Game. Powiem szczerze, że nie rozczarowała mnie, a wręcz przeciwnie – pozytywnie zaskoczyła tym, co jest w stanie zaoferować. Teraz gram nieprzerwalnie od kilku dni…

hoho56

Posty: 11

 
Serdecznie polecam grę Halo Wars 2 Download, która jest w mojej osobistej opinii stuprocentowym ideałem. Zaryzykowałem pobierając ją z sieci, a później zarwałem kilka nocek, które poświeciłem bardzo emocjonującej rozgrywce. Jestem przekonany, że w Waszym przypadku będzie wręcz tak samo.

Kitas

Posty: 8

 
Do tej pory nigdy nie miałem okazji włączyć gry Outlast II Download. Niedawno kolega przyniósł mi ją do domu i jestem naprawdę w szoku, albowiem nie byłem świadomy, jak wspaniała to produkcja. Polecam i podpisuję się rękami i nogami pod rekomendacjami innych.

Nim_wer

Posty: 21

 
Uważam, iż Outlast II Download to jedna z gier, w którą powinien zagrać absolutnie każdy posiadacz komputera osobistego. Wiadomo, iż gra ma pewne żądania sprzętowe, o których spełnienie należy zadbać, aczkolwiek jestem pewien, iż nie rozczarujecie się z gry!

Wariat

Posty: 10

 
Od lat sprawdzam produkcje tj. The Sims 4 Download, jakie pojawiają się na rynku systematycznie. Jestem przekonany, że praktycznie każdy właściciel komputera sprawdzał kiedykolwiek grę z serii The Sims. Niektóre z nich są bardziej, a inne mniej interesujące, aczkolwiek mają swój urok. Polecam The Sims!

Miluśkooo2

Posty: 12