Czy znacie bilard online?

Czy znacie bilard online?

Cześć. Chętnie zagrałabym w bilard online ale nie wiem gdzie byłoby najlepiej, może ktoś poleciłby mi jakiś ciekawy adres?

ivonzjeee

Posty: 17

 
Cześć.

Ja bardzo proszę o pomoc osoby które korzystają ze stron z grami sieciowymi. Już dość długo szukam takiej na której znalazłbym grę taką jak bilard. Niestety wszędzie gdzie trafiam te gry nie są warte polecenia.

majer111

Posty: 35

 
Dzień dobry. Bilard to bardzo fajna zabawa i to każdego. Ja bardzo często gram nawet z moją żoną i cieszy nas taka wspólna rozrywka. Nie dość że grać możemy w naszej ulubionej knajpie to w dodatku gramy w niego w domu w Internecie. I to już trwa lata i jak dotąd się nam to nie znudziło.

Skorpion561

Posty: 27

 
Hej. To bardzo dobry wynalazek te gry sieciowe. Dawniej podchodziłem do tego z rezerwą i się trochę naśmiewałem a teraz to na co dzień w wolnej chwili chętnie gram z obcymi graczami.

HalskiPL

Posty: 38

 
Hej. Szukam jakiejś ciekawej gry internetowej. Chodzi o spędzenie miło wspólnie czasu na odległość. Poznałem wspaniałą dziewczyną która również tak jak ja lubi internetowe zabawy, i chcemy odkryć coś nowego.

André22

Posty: 44

 
Cześć. Ja w ostatnim okresie poznaje nowe osoby przez portal gier internetowych. Dzięki temu nawiązałem już wiele znajomość z ciekawymi osobami.

Chętnie spędzam tam wolny czas w miłym towarzystwie.

Jamniczek3

Posty: 30

 
Cześć. Ja też uważam iż gry takie, to fajna sprawa. Ja na przykład uwielbiam bilard niemniej jednak niewątpliwie trzeba pamiętać ze wszystkiego można próbować niemniej jednak wszystkiego z umiarem.

filemon66

Posty: 22

 
Hej. Cieszę się że trafiłam na to forum, bowiem jeśli chodzi o gry to jestem rzeczywiście amatorką. A w ostatnim okresie poznałam chłopaka który ma takie właśnie zainteresowania i zatem chciałabym dostać wiedzę o dobrej stronie internetowej.

Zbychoo54

Posty: 31