hotel dla psów, gdzie szukać?

hotel dla psów, gdzie szukać?

Planuję z mężem remont w mieszkaniu, chcemy się szybko z nim uwinąć. Mamy psa i niestety nie będziemy mieć dla niego dużo czasu przez tydzień. Czy hotel dla zwierząt jest dobrym pomysłem?

Strzała

Posty: 5

 
Ja zawsze korzystam z usług hotelu dla psów w bieszczadach i jestem zadowolona. Właściciele kochają niezwykle zwierzęta], widać to już od pierwszego spotkania. Nasz piesek niezwykle ich polubił.

kombo87

Posty: 9

 
Nie wszystkie hotele dla zwierząt debica są piękne. Wszystko rozchodzi się, kto będzie się zajmował naszym psem. Jeśli naprawdę jest to osoba co kocha zwierzęta to piesek zostanie otoczony wielką miłością.

Julian

Posty: 9

 
Dokładnie tak jak mówisz, to jak piesek będzie się czuł w danym hotelu dla psow zależy wyłącznie od właścicieli i pracowników. Wielokrotnie również wpływa na samopoczucie zwierzaka planowane zabawy i spacery.

Kleooo6

Posty: 5

 
Ja jak jechałam na wakację to odszukałam poprzez internet hotel dla psów mielec i byłam niezmiernie zadowolona. Nie było mnie 6 dni. Po powrocie widać było, że piesek jest zadbany i szczęśliwy.

Klarkaa45

Posty: 30

 
Powiem wam, iż ostatnio też miałam taki problem i znalazłem hotel dla psów kraków. Właściciele są niesłychanie dobrzy i widać, iż uwielbiają zwierzęta. Posiadają też swoje. Widziałam na swoje oczy, jak darzą uczuciem czworonogi. Wstawiam wam linka, zobaczcie ich stronę http://wilczeserce.pl.

asdamk24

Posty: 14

 
Dokładnie tak jak mówisz, to jak piesek będzie się czuł w danym hotelu dla psow zależy wyłącznie od właścicieli i pracowników. Często również wpływa na samopoczucie zwierzaka organizowane zabawy i spacery.

Acclaim

Posty: 15

 
Powiem wam, że jeśli w danym hotelu dla psów, właściciel lub pracownicy podchodzą do nich z sercem to piesek nie odczuje tak naszej nieobecności. Nie wolno mówić, że wszystkie hotele są złe.

Gruamer

Posty: 4