wynajem apartamentów Kołobrzeg, poszukuję!

wynajem apartamentów Kołobrzeg, poszukuję!

Zastanawiam się czy jechać na wakacje w góry czy nad morze? Czasu sporo nie zostało i nie wiem. Może coś doradzicie gdzie lepiej spędzić z rodziną czas?

Babeczka

Posty: 3

 
Kiedyś mieszkaliśmy w kwaterach u ludzi, lecz to nie miało sensu. Teraz tylko apartamenty z wyposażeniem i zlokalizowane w jakimś super miejscu.

Nikusim

Posty: 4

 
Dla mnie może jest za zimne, a do tego trudno trafić z pogodą. Według mnie lepszym rozwiązaniem będzie jednak wybrać sobie góry. Niewątpliwie trzeba lubić chodzić po górach. Buty, ubranie i w drogę. Widoki niezapomniane. Każdego roku jedziemy w góry i jeszcze nikt z nas nie narzekał, dlatego polecam takie miejsca.

21gregorek

Posty: 36

 
Jeśli interesują Was apartamenty w Kołobrzegu i cennik to macie go tutaj http://www.balticpolanki.eu/pl/cennik/. Należałoby u nich wynajmować, bowiem mają baseny sauny, place zabaw. Dla mnie to najlepsze miejsce do spędzenia wakacji. Polecam wszystkim.

Misieczek

Posty: 6

 
Mnie wystarczy namiot nad morzem i jestem szczęśliwy, niemniej jednak znajomi wynajmowali jakiś luksusowy apartament w Kołobrzegu. Dowiem się dokładnie gdzie to było to podeśle stronę i zainteresowani mogą wtedy zbadać, co tam się znajduje interesującego.

ur-0004

Posty: 7

 
Gdyby pogoda nad morzem była lepsza to nie zamieniłbym tego miejsca na żadne różne. Ten piękny piasek to właśnie coś, czego brakuje mi w krajach południowych. Lubię polskie morze, dlatego bardzo cetnie jeździmy z rodziną nad nie. Jeżeli ktoś jeszcze nie był nad morzem to polecam pojechać i się przekonać jak to jest.

ekjynio

Posty: 6

 
Każdy znajdzie dla siebie w Kołobrzegu na wynajem apartamenty, bo jest ich dużo. Ceny są zależne od długości pobytu, natomiast i od wyposażenia apartamentu. Im coś lepsze tym droższe, natomiast jednocześnie niezwyklej komfortowe.

warter88

Posty: 7