Hostel Poznań, gdzie się udać ?

Hostel Poznań, gdzie się udać ?

Witam.

Czy możecie polecić mi jakiś sprawdzony hostel w Poznaniu? Zależy mi na niskiej cenie i dostępie do Internetu.

Dresik

Posty: 16

 
Gdy Waszym priorytetem są przede wszystkim oszczędności, gdy chodzi o nocleg w Poznaniu to polecam Wam wybrać kilkuosobowy pokój. Zapłacicie zaledwie 30-40 złotych za noc, a warunki w wielu przypadkach są co najmniej zadowalające. Sam korzystam z takiej opcji, gdy przyjeżdżam na zjazdy do szkoły.

CHatka-eKo

Posty: 20

 
Dla mnie kluczowe znaczenie odgrywa lokalizacja, w jakiej znajdują się noclegi w Poznaniu. To ona decyduje między innymi, czy łatwo dostanę się do obiektu, a zarówno, jak jest ono skomunikowane z centrum Poznania, które muszę w wielu przypadkach odwiedzać. Bliskość przystanku autobusowego to gigantyczny plus.

Agusiaa_45

Posty: 22

 
Mam gigantyczne doświadczenie, jeżeli chodzi o wybór noclegów w Poznaniu.

Kluczowa jest dla mnie lokalizacja, bo chcę uniknąć dużych wydatków na komunikację miejską, jaka jest przecież dość droga.

Przed wyjazdem sprawdzałem zawsze opinię o noclegach, cenę i częstokroć próbowałem negocjować :)

Pamooko

Posty: 28

 
Wydaje mi się, że podróżni mają niezmiernie duży wybór z uwagi na konkurencję, jaka panuje, gdy chodzi o noclegi w Poznaniu. Moim wyborem, gdy odwiedzam Poznań jest zawsze http://hosteljezyce.pl. Cenię go za atrakcyjną lokalizację oraz niskie ceny, bo niedawno spędzałem tam dwie noce, za jakie zapłaciłem łącznie 80 zł. Komfortowe warunki i miła obsługa to niewątpliwe zalety tego hostelu :)

gregcie@

Posty: 13

 
Pytacie, które kryteria wziąć pod uwagę, gdy chodzi o hostel Poznań. Wskażę Wam przede wszystkim: lokalizację, cenę oraz komfort, do których zaliczają się także udogodnienia (np. dostęp do WiFi, telewizji, suszarki czy ręczników). Czasem ręczniki i pościel potrafią być dostępne za opłatą.

hidstrash

Posty: 22