cudowny hotel koło Zakopanego

cudowny hotel koło Zakopanego

Hej! Korzystał może ktoś z was z oferty hotelu „Kasprowy” z Murzasichle? Chcę tam zabrać znajomych z Francji ale zanim zarezerwuje pokoje chciałabym poznać wasze opinię na ten temat!

Posty: 5

 
A myślałaś o noclegach w Murzasichle? Moim zdaniem to jedna z najlepszych baz turystycznych w najbliższej okolicy Zakopanego. Na miejscu znajdziesz urokliwe pensjonaty oraz hotele. Ceny bardzo konkurencyjne a na miejscu trzy wyciągi narciarskie i wiele innych atrakcji.

Oct714

Posty: 20

 
W Murzasichle jest wiele ofert noclegów ale ja uważam, że jak wypoczywać to tylko w odpowiednich warunkach i polecam ci miejscowe pensjonaty i hotele. W Internecie znajdziesz ich oferty i na pewno coś z nich dopasujesz zarówno w stosunku do twoich potrzeb jak i zasobności portfela.

pawel253

Posty: 15

 
Ja też jadąc w sezonie na narty wolę się zatrzymać w okolicy Zakopanego a nie w centrum miasta. Polecam hotele w Murzasichle bo mają super wyposażone pokoje za całkiem ciekawe pieniądze. Możesz również skorzystać z pełnego wyżywienia. Okolica piękna i dużo atrakcji więc na pewno nie będziesz się nudzić.

Pacothelllucia

Posty: 10

 
Myślę, że jak szukasz super noclegu w Murzasichle to na pewno zainteresuje cię ta oferta - kasprowy-zakopane.pl. Hotele mają bardzo dobrą lokalizację i możesz w nich wynająć pokój z łazienką za bardzo konkurencyjną cenę. Ja ostatnio zatrzymałam się w hotelu Giewont i byłam bardzo zadowolona. Polecam bo warto!

repta32

Posty: 21

 
Moim zdaniem spokojnie możesz wybrać Murzasichle na bazę noclegową podczas wyjazdu na narty. Do Zakopanego jest tylko siedem kilometrów a w okolicy są trzy wyciągi narciarskie. Możesz zarezerwować bardzo fajny pokój w pensjonacie albo hotelu za bardzo konkurencyjną cenę jak na górski rynek turystyczny.

TeS

Posty: 14

 
Jak mam ci polecić jakieś fajne noclegi w okolicy Zakopanego to tylko hotel Giewont w Murzasichle. Możesz w nim wynająć za atrakcyjną cenę pokój z łazienką i pełnym wyposażeniem. Wszędzie jest blisko i możesz korzystać z miejscowego wyciągu narciarskiego.

Strzała

Posty: 10

 
Murzasichle położone jest zaledwie siedem kilometrów od Zakopanego a ma bardzo dobrze rozbudowaną bazę noclegową. Możesz wynająć kwaterę prywatną, pokój w pensjonacie albo w hotelu. Na miejscu znajdziesz trzy wyciągi narciarskie i wiele innych ciekawych atrakcji. Na pewno nie będziecie się nudzić.

Acclaim

Posty: 24

 
My co rok zatrzymujemy się w hotelu Kasprowy w Murzasichle i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pokoje są z łazienkami i mają bardzo dobre wyposażenie. Po za tym hotelowa kuchnia serwuje regionalne dania i nie trzeba szukać wyżywienia we własnym zakresie.

Wygodniś22

Posty: 11

 
Na pewno będziecie zadowoleni z pobytu w Murzasichle. To wyjątkowo piękna miejscowość położona tuż obok Zakopanego z klimatycznymi pensjonatami i hotelikami, które oferują pokoje o wysokim standardzie i bardzo smaczną, góralską kuchnię.

mniszek56

Posty: 12