Dobry pensjonat nad morzem

Dobry pensjonat nad morzem

Niedawno rozstałam się z „narzeczonym” i chciałabym się poważnie zrelaksować. Koleżanki namawiają mnie na sylwestra nad morzem, ale nie chcę trafić do zwykłego hotelu, ale do jakiegoś ciekawego SPA, gdzie jest naprawdę sporo atrakcji. Chcę, żeby w hotelu dużo się działo. Pomóżcie proszę, bo szukamy i niczego znaleźć dobrego nie możemy. Okolice Kołobrzegu mile widziane w poleceniach. Mam nadzieję, że mi pomożecie :*

Kitas

Posty: 8

 
Jeżeli jedziesz z dzieckiem do hotelu to zwróć uwagę, czy obiekt zatrudnia profesjonalnych animatorów zabaw i czy za darmo udostępnia zaplecze do rozrywki dla najmłodszych.

atek562

Posty: 14

 
Najlepiej wyślij zapytanie do hotelu odnośnie wymaganych warunków pobytu. Bardzo często obsługa jest w stanie przygotować fajny pakiet, bardziej indywidualny.

Fanatyk

Posty: 29

 
Jestem wdowcem na emeryturze. W tym roku wyjeżdżam do hotelu Imperiall.pl (Ustronie Morskie), aby spędzić okres świąteczny (wcześniej już raz byłem). Hotel jest bardzo dobrze przygotowany na obsługę świąteczną. Zalety pobytu to moim zdaniem wigilia w stylu staropolskim, gotowanie na żywo przez mistrza kuchni, ognisko integracyjne dla gości, dostęp do basenu, boiska, strefy aktywności fizycznej. W hotelu korzystam również zwyczajowo z terapii tlenowej (specjalna komora do dyspozycji) i z masażu gorącymi kamieniami (coś pięknego). Nie obciążam rodziny na święta, bo wiem, że chcą się bawić w swoim gronie. Znalazłem alternatywy sposób spędzania świąt i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam.

Grabow12

Posty: 17

 
Nie bój się pytać hoteli o dodatkowe rabaty. Bardzo często dla nowego klienta da się coś ciekawego zaproponować. Wiem, bo pracuję na recepcji w jednym z hoteli w okolicach Kołobrzegu :)

zasscier76

Posty: 28

 
Przed wyborem hotelu oceń ilość miejsc noclegowych. To istotne przed pobytem w sezonie. Lepiej, aby hotel miał dość dużą powierzchnię i optymalne warunki monitoringu (całodobowe).

umberko3

Posty: 18