Jaki hotel w gdańsku

Jaki hotel w gdańsku

Znacie jakiś ładny hotel w Gdańsku, najlepiej gdzieś w centrum, tak by dało się wszędzie dotrzeć bez problemu. Dobrze będzie jeśli mają też restaurację, by nie szukać miejsca gdzie można zjeść.

Black_Riot

Posty: 5

 
Zorganizowałem szkolenie dla pracowników mojej firmy w hotelu Gryf i byliśmy wszyscy zadowoleni więć jak w podobnym charakterze coś planujesz to zajrzyj na stronę http://gryfgdansk.pl i zapoznaj się z tym co mają do zaoferowania.

Madzia

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o całe Trójmiasto to jest tak dużo hoteli obecnie, że znalezienie noclegu nie powinno stanowić żadnego problemu. Zajrzyj sobie do sieci na pewno coś ciekawego uda się wybrać i również przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Reg00

Posty: 26

 
Noclegów w Gdańsku cała masa, zajrzyj do sieci i szukaj.

figo

Posty: 6

 
Sporo miejsc noclegowych funkcjonuje w Gdańsku i tak jak w całej Polsce widać, że jest również coraz wyższy poziom funkcjonowania tych hoteli więc na pewno coś się uda atrakcyjnego wybrać.

Dax90

Posty: 19

 
Sporo jest różnych miejsc, gdzie będzie można wypocząć w Gdańsku. Jak chcecie zwiedzać to szukajcie czegoś w okolicach centrum, jak wypoczywać to może hotele na Wyspie Sobieszowskiej.

Yab

Posty: 24