tani hotel Kielce, proszę o pomoc

tani hotel Kielce, proszę o pomoc

Dzień dobry. Który obiekt wyróżnia się na tle konkurencji, jeśli interesują mnie noclegi w Kielcach? Mam szczerą nadzieję, że macie doświadczenia w tym zakresie, którymi się ze mną podzielicie na forum.

jarcio00

Posty: 3

 
Od dłuższego czasu poszukiwałem taniego hotelu Kielce, jednak nie mogłem znaleźć obiektu, który byłby zlokalizowany w odpowiednim miejscu. Dopiero niedawno znajomy podsunął mi namiary na wyśmienity hotel. Mogę dać namiary na priv.

Abaddon616

Posty: 18

 
Moim faworytem, jeśli chodzi o tanie noclegi w Kielcach jest ten portal internetowy: http://tonocleg.pl. W jego bazie znajdziecie bardzo wiele obiektów, które możecie sortować chociażby pod względem cenowym. Warto przeczytać również opinie o obiekcie.

Marioleczka

Posty: 6

 
Wszystkim właścicielom firm mogę polecić pewne kwatery Kielce, jakie wynająłem moim pracownikom. Byli oni zadowoleni zarówno ze standardu, jak i posiłków, jakie mieli wykupione na miejscu. Ponownie również wybrałbym te same kwatery zlokalizowane w ścisłym centrum miasta. Stosunek cena/jakość - wręcz wzorowy.

Hihi_WWW

Posty: 18

 
Uważam, iż nie trzeba dysponować sporym budżetem, aby rezerwować noclegi Kielce okolice w atrakcyjnych warunkach. Przy odrobinie szczęścia potrafi okazać się, że koszt doby spędzonej w takim obiekcie noclegowym nie przekracza kilkudziesięciu złotych.

Klarka45

Posty: 15

 
Od dłuższego czasu poszukiwałem taniego hotelu Kielce, który sprosta wszystkim moim wymaganiom. Po pobytach w paru miejscach - znalazłem stosowny :-)

johncena67

Posty: 15