Hotel nad jeziorem

Hotel nad jeziorem

Hotel z dobrze prowadzonym SPA na Kaszubach – macie jakieś propozycje? Gdzie się warto zatrzymać na romantyczny weekend tylko we dwoje ze swoją drugą połówką?

figii

Posty: 14

 
Bardzo dużo działa dobrych hoteli połączonych ze SPA, aż rzeczywiście można bólu głowy od natłoku ofert dostać. Raz byłem nawet w takim miejscu z żonką i to w zasadzie bardziej żona niż ja z tego SPA korzystała. :P

Kitas

Posty: 18

 
Szukającym ciszy i spokoju to bym doradzał hotel Aubrecht na Kaszubach. To jest jakieś sto kilometrów od Torunia. Miałem okazję być tutaj weekendowo z dziewczyną. Można się zregenerować w bardzo wszechstronnie zaopatrzonym SPA, skorzystać z masażu, sauny, a wieczorami z selekcji win. Na stronie www.hotelaubrecht.pl jest dokładny adres i mapa z dojazdem.

Posty: 13

 
Mi się szykuje, że będę miał parę dni wolnego w maju to chyba z dziewczyną wyskoczymy gdzieś na weekend. Plany jeszcze nieskonkretyzowane, ale może Mazury, ewentualnie Kaszuby.

brzoza78

Posty: 8

 
Oj dawno nie robiłem sobie takich wczasów...O urlop w ogóle ciężko, a jeśli już się zdarzał w ostatnim czasie to raczej wybierałem ofertę biur podróży i wyjazd za granicę. Tam przynajmniej pogoda jest pewniejsza niż w Polsce.

Duzyyy45

Posty: 34

 
Na Kaszubach to mi się jeszcze wypoczywać nie zdarzyło. Z takich moich tegorocznych celów wyjazdowych to jest Grecja, Już od dawna się zapatruję na ten kierunek, ale nigdy nie było okazji i dobrych warunków, a teraz wszystko się układa po mojej myśli.

ernest00

Posty: 14

 
Za niedługo będę jechał na szkolenie w góry i z tego co wiem to warunki mamy mieć komfortowe. Basen i sauna do dyspozycji, do tego ma być jakiś grill robiony. Ciekawie się zapowiada.

Troooll

Posty: 29