Pokoje gościnne władysławowo, co polecicie??

Pokoje gościnne władysławowo, co polecicie??

Witam wszystkich słonecznie. Już czas pomyśleć o wakacjach. Szukam sprawdzonego ośrodka nad morzem ze spa. Piszcie jak takie znacie i w nich przebywaliście.

gabryś99

Posty: 8

 
Mnie też spodobał się zeszłoroczny pobyt w ośrodku nad morzem ze spa. Jeszcze nigdy tak dobrze się nie zrelaksowałam letnimi wczasami, Polecam wszystkim potrzebującym ekstra wypoczynku.

Eden66

Posty: 21

 
Wynajmowaliśmy pokoje gościnne we władysławowie i mamy bardzo dobre zdanie o ośrodkach wczasowych w tym mieście. Te proponowane na forum też są ok. Dla mnie ogólnie Władysławowo jest miastem, które od dziecka jeszcze z rodzicami często odwiedzaliśmy podczas wakacji.

M1CH47

Posty: 18

 
My też planujemy znaleźć jakieś pole namiotowe nad morzem. Na razie nie bardzo orientujemy się co do konkretnych miejsc, ale we Władysławowie jak piszecie jest naprawdę sporo możliwości jeśli chodzi o wyjazd pod namiot. Oczywiście lepiej jest przy ośrodku.

gregcie@

Posty: 15

 
Myślę, że największą atrakcją dla dzieci będzie stadnina koni we władysławowie. Mieści się na terenie ośrodka, więc nie trzeba nigdzie jeździć. Moje dzieci w tamtym roku były zachwycone przejażdżkami na kucykach. Także polecam wszystkim gorąco.

@marcelko

Posty: 7

 
My zdecydowaliśmy się w tym roku na pole namiotowe we władysławowie. Znajomi bardzo polecali ośrodek więc jedziemy jakby z polecenia. Zobaczymy co nas będzie tam czekać. Z opowieści jest bardzo atrakcyjnie.

Blitz55

Posty: 25

 
Jeśli chodzi o domki kempingowe we władysławowie to nie ma się co zastanawiać. Ten ośrodek jest najlepszy http://www.domki-kempingowe.com.pl. Gorąco i wakacyjnie polecam.

Kuwej56

Posty: 24

 
Ja też szukam stadniny koni nad morzem, nie znam żadnego ośrodka, który miałby na swoim terenie stadninę, a to bardzo ekstra atrakcja. Zerknę na wasze propozycje.

Kitas

Posty: 10

 
Już niedługo wyjeżdżamy nad morze. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze. W tym roku wymyśliliśmy wypad pod namiot, pole namiotowe nad morzem mamy już zaklepane. Czekamy niecierpliwie, jak skończy się wreszcie ta szkoła. Jak dla nas wakacje mogłyby być już jutro.

kluberst

Posty: 21