Hotel nad morzem

Hotel nad morzem

Na urlop wybieramy się z rodziną do Międzywodzia, chciałbym się zapytać, jaki hotel możecie mi polecić. Jedziemy rodziną w 3 osoby. To co dla nas ważne, to aby był basen w hotelu na wypadek brzydkiej pogody oraz, aby było jak najbliżej do plaży.

Kitas

Posty: 6

 
Ja uważam, że warto jest wybierać sobie takie miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł wypocząć. Warto jak jest np. plac zabaw dla dzieci ,albo jakiś basen czy też strefa spa. To wszystko wpływa na jakość wypoczynku.

Black_Riot

Posty: 9

 
Często wybieracie miejsca z basenami i spa? Czy jednak preferujecie domki? Jak śpicie nad morzem? Chętnie poznam wasze preferencje.

Klarka34

Posty: 21

 
Nad Bałtykiem lubię przebywać, jedyne czego nie lubię to jest to, że czasami pogoda jest kiepska. Wtedy nie pozostaje nic innego jak siedzenie najlepiej w SPA lub na basenie.

propek1

Posty: 11

 
Zdecydowanie polecam ośrodek Gryf (http://gryfmiedzywodzie.pl). Byłem tam kilka razy na wakacjach i zawsze to był super udany pobyt. Z całą pewnością to co wyróżnia ten ośrodek to wysoki standard i fajna strefa SPA. Do tego plac zabawa. Myślę, że każdy będzie zadowolony z takiego pobytu.

mikuś89

Posty: 12

 
Byłem ostatnio w ośrodku wypoczynkowym. Wyjście z niego praktycznie prosto na wydmy. Generalnie rewelacyjna sprawa. Takie wakacje to jest coś cudownego. Serdecznie polecam każdemu kto lubi aktywny wypoczynek.

Yuri20

Posty: 17

 
Jaki rodzaj pokoju wybieracie jak jesteście w 4 osoby. 2 dorosłych i dwójka dzieci 6 i 9 lat? Zastanawiam się czy jakieś łóżka będą, czy na dostawkę się nastawiać. Możecie coś podpowiedzieć?

Fiflek

Posty: 33

 
Lubicie zmieniać miejsce wakacji czy macie tak, że co roku jeździcie w to samo miejsce? Jak to u was wygląda? Ja bardzo lubię poznawać nowe miejsca.

TomekK

Posty: 9