apartamenty Kołobrzeg, szukam

apartamenty Kołobrzeg, szukam

Rezerwować apartamenty w Kołobrzegu przez Internet czy jechać na miejsce? Nie mogę się zdecydować, jak Wy to robicie? Która z opcji niezwyklej się opłaca, czekam na informacje.

Jarko445

Posty: 3

 
Kołobrzeg jest zawsze oblegany, wobec tego jeżeli ktoś tłumów nie lubi to niech nie jedzie. Ludzie jadą i dziwią się, że plaże są pełne. To przecież jedno z popularniejszych miejsc nad morzem.

Jamruzek3

Posty: 5

 
Kocham polskie morze, a tym bardziej Kołobrzeg. Polecam wszystkim znalezienie apartamentów blisko morza, a nawet i dalej. Nie m to znaczenia, bo ważne żeby w ogóle być tam nad morzem. Dla zdrowia nie znajdziecie lepszego miejsca. Zawsze chętnie tam wracam.

@_yyy111

Posty: 4

 
Nie lubię polskiego morza także nie doradzę, jakie wybrać miejsce noclegowe. Ostatni raz nad morzem byłem dwanaście lat temu. Padało, woda zimna to nie mój klimat.

labuh

Posty: 7

 
Jeśli chcecie wynająć apartament w Kołobrzegu to tutaj https://apartamenty.kolobrzeg.pl jest super propozycja. Mają do wyboru kilka lokalizacji, dlatego czy to blisko czy daleko od morza to się coś znajdzie ciekawego.

xacax

Posty: 7

 
Mnie apartamenty jakoś średnio pasują. Wolę domki blisko morza. Wtedy bardziej czuje się ten nadmorski klimat. Wiem ze apartamenty są tanie i komfortowe, dlatego powstaje ich coraz więcej w całym Kołobrzegu.

nighthaze

Posty: 5

 
Według mnie lepiej apartamenty w Kołobrzegu rezerwować przez Internet. W sezonie bieganie od apartamentowca do apartamentowca to strata czasu. Jeśli są z Wami dziećmi to tym niezwyklej nie ma to żadnego sensu.

Fkiur5

Posty: 18

 
Miałem namiary na jakeś apartament w Kołobrzegu, ale nie mogę teraz znaleźć. Wiem, że mieli tam naprawdę super warunki w bardzo niskich cenach. Z tego, co wiem był nawet basen, ale my trafiliśmy na pogodę to z niego nie korzystaliśmy. Sprawdzę, jaka to była firma.

Saagerrak

Posty: 5

 
Wynajmuje apartamenty w Kołobrzegu u jednej z firm. Nie mają pośredników tylko u nich bezpośrednio, wobec tego dla mnie ceny są niskie. Można dopasować sobie apartament pod wymagania, jakie mamy. Baseny, place zabaw, jacuzzi to wszystko tam jest w cenie. Nie mogę się już doczekać wakacyjnego wyjazdu.

Yuri20

Posty: 10