dobra firma od obsługi przesyłek

dobra firma od obsługi przesyłek

Dajcie znać o jakieś firmie, która realizuje obsługę kurierską dla firm we Wrocławiu. Posiadam sklep, którzy obsługuje sporą liczbę klientów, sprzedaż internetowa i chciałbym też podpisać jakąś umowę z firmą, która mogłaby odpowiadać za obsługę przesyłek. Jeśli ewentualnie coś w tym charakterze możecie sensownego podpowiedzieć to dawajcie znać. Zależy mi na firmie, która będzie w stanie faktycznie ten temat ogarnąć sprawnie i za dobre pieniądze.

leeon

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o mnie to początkowo w sklepie obsługiwałem przesyłki na własną rękę, ale z czasem, gdy tego było coraz więcej to trzeba było iść w kierunku obsługi firmy zewnętrznej. Udało się też wynegocjować niezłą ofertę jeśli chodzi o stawkę tak więc jeśli chodzi o mnie to z takiej oferty jestem zadowolony i przy dużej ilości zamówień wydaje mi się, żę to najlepszy wybór.

Sohinyh

Posty: 3

 
Moim zdaniem Pakersi (https://pakersi.pl/wroclawfabryczna ) to będzie dobra opcja dla Ciebie. Jeśli masz dużo paczek do wysyłki to firma sobie z takimi kwestiami naprawdę bardzo dobrze radzi i dlatego z usług warto skorzystać. Jednocześnie przy tym dość dobre ceny można z nimi negocjować. Jeśli prowadzisz sklep i masz tych paczek do wysłania bardzo dużo to ta kwestia może być dla Ciebie istotna.

uluszka

Posty: 11

 
Jeśli ktoś będzie chciał ogarnąć większą ilość paczek to moim zdaniem warto będzie nawiązać współpracę z kimś kto będzie w stanie faktycznie zagwarantować dobrą stawkę za taką paczkę. Wydaje mi się, że sporo tych firm obecnie działających właśnie daje możliwość nawiązania stałej współpracy z umową i wtedy faktycznie jest szansa na to, że stawka będzie niższa.

mazi1991

Posty: 6

 
Dobry broker najczęściej współpracuje z licznymi przewoźnikami i w tej sytuacji masz gwarancje, że otrzymujesz firmę, która będzie w stanie faktycznie w profesjonalny sposób ogarnąć dla Ciebie wszystkie działania związane z wysyłkami paczek. Dostępność różnych opcji to jednocześnie szansa na to, by ograniczyć koszty.

Boss

Posty: 2

 
W przypadku sklepów internetowych myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie sprawdzenie tych rozwiązań, gdzie ktoś będzie w stanie coś interesującego zaproponować a jednocześnie zagwarantuje możliwość uzyskania lepszej stawki za pojedynczą paczkę. Tak naprawdę w ten sposób gwarantujesz sobie dobrą cenę i niższe koszty działalności.

Kitas

Posty: 2

 
Obecnie najbardziej popularną opcją będzie oczywiście współpraca z brokerami, którzy w sumie są w stanie zagwarantować najlepsze stawki, bo najczęściej mają na koncie współpracę z różnymi przewoźnikami więc ta ich oferta jest także bardzo dobrze rozwinięta i klienci mogą liczyć na atrakcyjne propozycje dla siebie.

Stylizacja111

Posty: 37

 
Moim zdaniem jeśli chodzi o obsługę przesyłek warto się będzie kierować takimi możliwościami, które pozwolą na zmniejszenie kosztów przy jednoczesnej profesjonalnej obsłudze. Duża firma jest w stanie z brokerem wynegocjować dobre stawki i staraj się w tym kierunku właśnie zadziałać.

pawel253

Posty: 3