szybka drukarka żywica, oferta

szybka drukarka żywica, oferta

Szukam bardzo szybkiej drukarki na żywice i nie, więc co wybrać? Są tu osoby, jakie korzystają z takiego sprzętu i mogą mi coś konkretnego doradzić? Czekam.

krzysioo0

Posty: 1

 
U mnie działa drukarka z komorą grzewczą, która kupiłem tutaj https://revo3d.pl/kategoria-produktu/drukarki-3d/makerbot/. Komora podgrzewa się do stu stopni Celsjusza. Daje to najbardziej optymalne warunki do wytwarzania. Polecam wszystkim.

Black_Riot

Posty: 8

 
Urządzeń do skanowania i drukowania w 3D jest bardzo dużo. Jeśli komuś zależy na zabawie to kupuje tanie urządzenia, ale jeśli to ma być sprzęt chociażby dla dentystów to, jakość musi być na bardzo wysokim poziomie. Wtedy trzeba inwestować znacznie więcej pieniędzy, ale zwrot też jest bardzo szybki.

johncena67

Posty: 19

 
Powinni więcej wykorzystać takie drukarki, bo wtedy produkcja była by tańsza i szybsza. Niektóre elementy kosztują krocie, a można je zrobić łatwiej i o wiele szybciej, dlatego drukarki i skanery to przyszłość.

AlU

Posty: 27

 
Nie wiedziałem, że przemysłowe drukarki 3D drukują żywicą. Do tej pory widziałem jedynie jakieś tworzywa sztuczne. Na pewno to ciekawa propozycja, dlatego muszę się w ten temat zagłębić.

grzes3345

Posty: 13

 
Patrzyłem na drukarki i taki lepszy model to w cenie używanego samochodu, dlatego dla mnie to za dużo. Na pewno w przyszłości będę się tym interesował bardziej. Chętnie bym sobie coś po drukował, ale koszty samego utrzymania są bardzo wysokie. Z biegiem czasu ceny na pewno spadną i wtedy sobie kupię.

Yuri20

Posty: 10

 
U nas w pracy działają drukarki SLA. To technologia, która rzeczywiście daje radę, dlatego jeżeli potrzebujecie drukować w wysokiej, jakości to się tym zainteresujcie. Na pewno na tym zyskacie. Żywica utwardzana światłem lasera to super pomysł. Cena nie jest aż tak niesłychanie wysoka, dlatego warto to kupić.

warter88

Posty: 14

 
Nie stać mnie na drukarki 3D, wobec tego zostaje przy laserowej. Jeśli ktoś na tym zarabia to może i mu się opłaca, lecz to są dość olbrzymie inwestycje. Trzeba się liczyć też z drogim serwisem, albowiem to nadal nowość na rynku.

Marioleczka

Posty: 21