kosmetyki ajurwedyjskich

kosmetyki ajurwedyjskich

Szukam naturalnego płynu do odkażania rąk z designerskim, po prostu ładnym dozownikiem do bardziej komercyjnych, codziennych zastosowań, obsługa klienta i te sprawy. Może podpowiecie i macie coś fajnego na oku.

Aweer56

Posty: 1

 
Do cery mocno wrażliwej możesz spróbować https://spa-ceylon.pl/pl/p/Delikatne-mleczko-czyszczace%2C-Dziewiczy-Kokos%2C-100ML/134. Zapach kokosowy, skład ajurwedyjski. Wiem, że nie każdy lubi zapach kokosa, ale mają też inne, podobne formuły, tylko z nieco innymi składnikami aktywnymi. Ochrona skóry przed wysuszeniem doskonała. Jak teraz całymi dniami chodzę w maseczce to nie wyobrażam sobie lepszego kosmetyku, po prostu.

fuey

Posty: 4

 
Aszwaganda przecież wywodzi się z medycyny ajurwedyjskiej, a to jeden z najsilniejszych naturalnych psychotropów. Na mnie działa od lat, suplementacja regularna. Biorę więcej niż jedną tabletkę oczywiście, ale działa, dlatego podejrzewam, że i kosmetyki ajurwedyjskie charakteryzują się podobną efektywnością.

@marcelko

Posty: 14

 
Też uważam, że to fajnie zaprojektowany sklep, bo dają sporo możliwości do ogólnego, całościowego relaksu, a nie tylko kosmetyki. Nawet aromaterapia, masaże i inne rozwiązania, żeby przywrócić spokój. Teraz takie czasy, że naprawdę trzeba uspokoić psychikę, ograniczać regularnie poziom stresu.

Anno Domini

Posty: 3

 
Dzięki za konkretne polecenie, a czy nie wiesz przypadkiem, czy przy zwykłym łysieniu też zadziała? Chyba dzisiaj, albo jutro z rana zamówię, bo widzę, że dość rozbudowany ten skład.

21gregorek

Posty: 14

 
Zaplanuj sobie nie tylko pielęgnację ciała stricte, ale daj sobie czas na chwilę medytacji, na relaksację z odpowiednimi mieszankami ziół, czy olejków. Właśnie trzeba „globalnie” do sprawy równowagi organizmu podchodzić, nie tylko kosmetyki.

mJaUrVcEin

Posty: 5

 
No właśnie kosmetyki ajurwedyjskie przede wszystkim wyrównują pH skóry, a niektórych ekstraktów roślinnych standardowo w Polsce nie spotkasz, więc warto pokombinować.

Himu87

Posty: 2