kredyt hipoteczny lublin, gdzie polecicie ?

kredyt hipoteczny lublin, gdzie polecicie ?

Zastanawiam się czy pójść do doradcy kredytowego w banku czy szukać kogoś na własną rękę? Może w ogóle dać sobie spokój? Macie jakieś sposoby?

lalunia333

Posty: 2

 
Bałbym się w Polsce zaciągnąć kredyt hipoteczny. Znajomi mieli we frankach szwajcarskich i w pewnym momencie mieli znowu do spłaty tyle ile wzięli. Na kredyt to musi być człowieka stać. Wtedy można się nim interesować.

BAsd7

Posty: 37

 
Budowałem sam bardzo powoli dom, ale to się zeszło chyba z dziesięć lat. Jeśli ktoś nie ma tak dużo czasu to można częściowo zrobić samemu, a część można sfinansować za kredyt hipoteczny. Najlepiej skontaktować się z doradcą finansowym z Lublina i tam wszystkiego się dowiemy. Jest to specjalistka od kredytów i mnie pomogła.

serum56

Posty: 9

 
Nie znam się na kredytach, jeśli jakiś gotówkowy wybieram to albo szukam w Internecie albo idę do swojego banku gdzie mam konto i tam mi coś znajdują taniego.

Reg00

Posty: 25

 
Jeśli chodzi o doradcę kredytowego z Lublina to tylko ta osoba http://kredytuoli.pl jest najlepsza. Od dawna korzystam z jej pomocy i jestem bardzo zadowolony.

micko

Posty: 14

 
Chętnie wziąłbym kredyt, bo ma zdolność kredytową, niemniej jednak gorzej z wpłatą. W moim mieście mieszkania są niezmiernie drogie i nie mam nawet dziesięciu procent wartości, a niektóre banki chcą dwadzieścia procent. Musze poczekać i dalej zbierać, bo w przeciwnym razie nie kupię sobie mieszkania.

serwertus

Posty: 7

 
Szkoda, iż w Polsce kredyty hipoteczne są jednymi z najdroższych na świecie. Gdyby prowizje i oprocentowanie były niższe to na pewno zainteresowałbym się takim rozwiązaniem. Niestety nie ma na razie szans żeby się coś zmieniło na lepsze, a szkoda.

XixIX

Posty: 32

 
W ostatnich latach trudniej dostać kredyt, dlatego trzeba się liczyć na wpłaty z własnej kieszeni. Im droższa nieruchomość tym więcej trzeba przygotować. Warto, a nawet trzeba korzystać z pomocy doradców kredytowych, bo wtedy mamy wgląd w cały rynek kredytowy. Łatwiej jest coś dla siebie wybrać, co jest bardzo korzystne.

Black_Riot

Posty: 12

 
Znajomi zaciągali kredyt hipoteczny w Lublinie. Nie wiem czy korzystali z doradcy finansowego czy szukali czegoś na własną rękę. Wiem, że są zadowoleni aczkolwiek każdy wie, że w Polsce kredyt hipoteczne do tanich nie należą. Jeśli jest małe oprocentowanie to wysoka prowizja i inne związane z kredytem koszty.

Zdzichu 

Posty: 8

 
Mnie doradca finansowy z Lublina niesłychanie, natomiast to niesłychanie pomógł. Nie wiedziałem, że to nic nie kosztuje i że można tak sporo na tym zyskać. Polecam specjalistę od kredytów.

atek562

Posty: 7