rzeczoznawca majątkowy myślenice, poszukuję!

rzeczoznawca majątkowy myślenice, poszukuję!

Dzień dobry. Piszę z pytaniem o dobrego rzeczoznawcę majątkowego w Myślenicach. Zależy mi na profesjonaliście z prawdziwego zdarzenia.

domrrrr

Posty: 5

 
Trafiłam na wspaniałego rzeczoznawcę. Po pierwsze wszystko mi wytłumaczył. Dokładnie opisał kryteria, jakimi się posługiwał. Jestem pewna jego rzetelnej usługi. Uważam, że nie ma to jak znaleźć specjalistę od wyceny domu i zostawić sprawę jemu. Jeśli chodzi o Myślenice, to na pewno znajdziesz tu kilka dobrych firm.

E-GOista

Posty: 9

 
Dzięki waszej pomocy może uda mi się w końcu znaleźć kogoś dobrego od wyceny nieruchomości w Myślenicach. Gdy przeglądałam oferty, jakoś żadna z nich nie zrobiła na mnie większego wrażenia. Koniecznie muszę się dostać do profesjonalisty z prawdziwego zdarzenia.

namok

Posty: 15

 
Jak masz sprawę sądową, to wtedy wynagrodzenie dla rzeczoznawcy majątkowego ustala sąd. Nie musisz szukać na własną rękę, ani ustalać z nim kosztów za usługę. Wiem, bo znajomy miał sprawę i tak właśnie było. Możesz naturalnie zbadać, jak kształtują się ceny w Myślenicach. Ale myślę, iż to zbędne. Pozdrawiam.

Waskijestem

Posty: 19

 
Jak masz wszelkie potrzebne dokumenty, to taka wycena nieruchomości nie trwa długo. No chyba, że dana firma jest zawalona pracą. Poszukaj i najpierw podzwoń po rzeczoznawcach z Myślenic. Na pewno znajdziesz kogoś, kto na szybko wykona ci taki operat szacunkowy. Pozdrawiam.

opiter78

Posty: 9

 
Najbardziej martwi mnie fakt ceny takiej usługi. Czy taki rzeczoznawca będzie w stanie przedstawić wstępny koszt takiej wyceny działki w Myślenicach? Bez tego ani rusz. Wycena potrzebna mi jest do dość skomplikowanej sprawy sądowej.

Lupusx

Posty: 15

 
Podobno w Internecie są jakieś kalkulatory, które pozwalają na szacunkową wycenę nieruchomości. Myślę, że sporo pracy trzeba włożyć w takie wyliczenia i nie ma to jak zlecić fachowcowi w Myślenicach. Sam szukam, więc jak coś, to na pewno odezwę się tu na forum.

słodkaM

Posty: 17

 
Wyceny mieszkania w Myślenicach dokonała dla mnie ta firma https://www.tmlnieruchomosci.pl. Jestem pod wrażeniem szybkości i profesjonalizmu. Szczerze polecam również z uwagi na ceny usług.

Hoteowo24h

Posty: 14

 
A ja z własnego doświadczenia nie polecam działać na szybko. Taki rzeczoznawca też musi mieć czas na dokładną analizę rynku. Owszem zrobi ci wycenę domu ekspresowo, ale wcale nie musi być ona wtedy poprawna. W tej kwestii nie ma nieważnych celów, więc może pozwól sobie na nieco dłuższe poszukiwania jakiejś firmy w Myślenicach lub z okolic.

Januszek

Posty: 6

 
Dzięki waszej pomocy może uda mi się w końcu znaleźć kogoś dobrego od wyceny nieruchomości w Myślenicach. Gdy przeglądałam oferty, jakoś żadna z nich nie zrobiła na mnie większego wrażenia. Koniecznie muszę się otrzymać do profesjonalisty z prawdziwego zdarzenia.

gregcie@

Posty: 4