Geodeta w Strykowei, jaka firma ?

Geodeta w Strykowei, jaka firma ?

Cześć.

Potrzebuję wyznaczyć w terenie kilka obiektów budowlanych. Jaki geodeta w Łodzi zrobi to profesjonalnie i w konkurencyjnej cenie?

Iwona3

Posty: 18

 
Z mojej perspektywy, gdy w grę wchodzi geodezja to mogę swobodnie polecić usługi firmy http://www.geofort.pl, jaka wyznaczała dla mnie w terenie obiekty budowlane, które stawiałem.

Mogę pochwalić ich za niesłychanie dobry kontakt, indywidualne podejście oraz rozsądne pieniądze, które należy zapłacić za ich usługi. Polecam ich wszystkim znajomych mówiąc o nich w samych superlatywach :)

filemon66

Posty: 22

 
Kolega opowiadał mi, z jak ogromnymi cenami musiał się zgodzić, gdy chodziło o usługi geodety w Warszawie. Na szczęście mnie interesował geodeta w Ozorkowie, a porównując poniesione poprzez nas koszty wyszło na to, że zapłaciłem prawie trzykrotnie mniej za te same prace :)

Marioleczka

Posty: 21

 
Z mojego doświadczenia mogę Wam podpowiedzieć, że możecie negocjować ceny usług geodezyjnych, gdy chcecie zaoszczędzić. Spore grono klientów nie podejmuje w ogóle negocjacji, bo wydaje im się, że cena usług jest ściśle sprecyzowana i nie ma co w ogóle sobie zawracać tym głowy. To błąd, bo można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, co jest znaczną kwotą :)

pawel253

Posty: 16

 
Przed rozpoczęciem budowy domu był mi potrzebny geodeta z Łodzi. Koleżanka dała mi namiary na jednego z przedstawicieli tej profesji, a ten nie pojawił się na umówionym spotkaniu. Już wtedy miałam świadomość, iż trafiłam na niepoważnego człowieka, z którym wcale nie chcę podejmować współpracy.

Wystarczyłoby przecież zadzwonić i poinformować, iż coś mu wypadło!

Liome5656

Posty: 25

 
Geodezja to branża, w której w mojej opinii w grę wchodzą niemałe pieniądze.

Przekonałem się o tym, gdy budowałem dom, a na usługi geodety poszło kilka tysięcy złotych, choć tak naprawdę na budowie spędził bardzo niewiele czasu. Tak czy siak trzeba przygotować się na spore sumy za usługi geodezyjne.

grzes3345

Posty: 21

 
Moje poszukiwania geodety w Zgierzu trwały stosunkowo długo, bo miałem do wyboru tylko paru fachowców, a o każdym słyszałem co najmniej 1-2 niepochlebne opinie.

Na szczęście znajomy rozwiał moje wątpliwości, bo miałem do zlecenia dość proste powinność, więc uświadomił mnie, że nie potrzebuję do tego najlepszego geodety, a odpowiednio najtańszego.

Nixel92

Posty: 25

 
Niedawno niezbędne były mi pomiary wysokościowe, choć byłam totalnie zdezorientowana, z jakim kosztem może wiązać się wykonanie takiej usługi. Na szczęście przeczytałam kilka tematów na tym forum dyskusyjnym i byłam przygotowana na twarde negocjacje, gdy cena znacząco przekraczałaby tą, z jaką można spotkać się w mojej okolicy.

qbencjusz

Posty: 36