leczenie alkoholizmu radom, gdzie warto ?

leczenie alkoholizmu radom, gdzie warto ?

Interesuje mnie leczenie uzależnień w Radomiu. Jest jakaś profesjonalna poradnia, która jest w stanie mnie w tym pomóc?

Kleooo6

Posty: 1

 
Jeżeli możliwe leczenie uzależnienia w Radomiu, bo znajomy korzystał z oferty jeden z poradni. Troszkę czasu mu to zajęło, lecz od dwóch lat nie pije w ogóle.

alujas

Posty: 2

 
Z tego, co wiem to terapie ambulatoryjna w Radomiu obejmuje prawie pięćdziesiąt spotkań. Nie wiem jak one wyglądają, ale kiedyś o tym coś czytałem. Taka ilość pozwala na odpowiednie nastawienie osoby chorej i taka osoba ma wtedy większe szansę na to, aby wrócić do swojego normalnego życia.

labuh

Posty: 7

 
Mnie niezmiernie pomogła poradnia AA w Radomiu, lecz walka była dość uciążliwa. Przekonali mnie to, wobec tego iż życie bez picia jest również przepiękne. Zyskała na tym nasza rodzina.

Yuri20

Posty: 3

 
Zapisałem się na terapię odwykową w Radomiu do poradni https://czarnecki.radom.pl i jestem usatysfakcjonowany. Mają tutaj należyte podejście i nastawienie do chorych.

pawel253

Posty: 2

 
Nie jest łatwo skończyć czy to z alkoholem czy narkotykami. Nie jest też łatwo zakończyć seksoholizm czy zakupoholizm. Uzależnienie jest straszne, dlatego jeśli ktoś ma z tym problemy to powinien od razu zgłosić się do specjalistów.

jumbertus

Posty: 10

 
Odbywałem terapię grupową uzależnień w Radomiu i jestem usatysfakcjonowany. Można trochę szerzej spojrzeć na swojej kłopoty. Zobaczyć jak inni sobie z tym radzili i posłuchać ich historii. To rzeczywiście bardzo pomaga i szeroko otwiera człowiekowi oczy. Polecam.

Lupusx

Posty: 5

 
W ośrodku leczenia uzależnień w Radomiu zawsze mogą nam pomóc. Dostosowują rodzaj terapii do konkretnego wypadku, albowiem chcą abyśmy byli niezmiernie zadowoleni.

090913123

Posty: 3

 
W ośrodku leczenia uzależnień w Radomiu zawsze mogą nam pomóc. Dostosowują rodzaj terapii do konkretnego przypadku, bo chcą abyśmy byli bardzo zadowoleni.

Noruhe

Posty: 2