reklamy w Pabianicach, szukam !

reklamy w Pabianicach, szukam !

Witam serdecznie. Potrzebny mi jakiś konkretny usługodawca od reklamy w Pabianicach. Wizytówki, ulotki itp.

klimnny6

Posty: 5

 
Cieszę się, że podjęliście temat reklamy w Pabianicach. Na pewno sprawdzę wasze propozycje, poczytam opinie i dowiem się czegoś więcej o tych usługach. Nie chcę źle trafić. Wydać pieniądze, decydując się na mało skuteczny projekt. Już wkrótce będą mi potrzebne banery, więc na bank skorzystam z waszej pomocy. Dziękuję i pozdrawiam.

labuh

Posty: 15

 
Jak chcesz być pewny, sprawdź, na jakim sprzęcie działają itd. Od tego zależy jakość wizytówek czy tam innych materiałów reklamowych. Jak potrzebowałem rzetelnego usługodawcy, to sprawdzałem opinie. W Pabianicach masz kilka dobrych firm.

Marioleczka

Posty: 6

 
Co do reklamy w Pabianicach nie mam kogo polecić, bo sama szukam dobrego usługodawcy. Fajnie byłoby, gdyby działał kompleksowo, zapewniając stronę www, wizytówki, ulotki itp. Przeglądam oferty, a jak na razie nic mnie konkretnie nie urzekło. Może podpytam znajomych.

Acclaim

Posty: 6

 
Mnie spasowała ta firma http://www.reklamy-zgierz.pl. Działają profesjonalnie, a wizytówki, które wykonali okazały się strzałem w dziesiątkę. Czegoś takiego potrzebowaliśmy. Fajnie, że mamy tak fachowego usługodawcę w Pabianicach, któremu bez obaw można zaufać.

NanoPIK

Posty: 6

 
Taki usługodawca musi dysponować nie tylko dobrym sprzętem i materiałami, ale też profesjonalnymi grafikami. Nie ukrywam, że ja również szukam kogoś profesjonalnie działającego w wizytówkach najlepiej z Pabianic.

Jasio234

Posty: 6

 
Mnie też zależy na jakiejś firmie, która ma długoletnie doświadczenie. Najpierw myślałem, że poradzę sobie samodzielnie z pomysłem na wizytówkę, ale do tego trzeba mieć jednak wiedzę co i jak. Wizytówki muszą być atrakcyjne wizualnie. Przydałby się jakiś oryginalny projekt. Może polecacie kogoś z Pabianic w tej branży?

sertus34

Posty: 4