pisanie prac magisterskich, polecicie kogoś?

pisanie prac magisterskich, polecicie kogoś?

Korzystaliście z usługi pisania prac licencjackich? Jeśli tak, to gdzie? Czy to jest legalne. Dajcie znać, jak coś wiecie.

muzyczny55

Posty: 3

 
A ja nie demonizuję tego typu usług, bowiem gdybym nie miał szanse napisania pracy samodzielnie, to pisanie prac licencjackich byłoby super pomocą. Muszę poszperać w takich usługach, bo nigdy nie wiadomo, co mi się może przytrafić :D Jak coś znajdę ciekawego, to się odezwę.

Radziu

Posty: 4

 
Ludzie z rożnych powodów korzystają z pisania prac doktorskich. Osobiście wiem, że doskwiera brak czasu. Zleciłem w takiej firmie przygotowanie planu pacy. Z resztą poradziłem sobie już sam. Polecam, ponieważ taka pomoc wybawiła mnie z problemu.

amrmas22

Posty: 10

 
Dobrze wiedzieć, że istnieje coś takiego jak pisanie prac dyplomowych. Nie wierzę w swoje możliwości pisarskie :D Wiedza owszem, wszystko w porządku, ale zredagowanie interesujące pracy to już zdecydowanie nie :)

Gucio

Posty: 5

 
A ja mam pytanie co do ceny. Czy za takie pisanie prac dyplomowych wiele się płaci? Nie wiem, czy jestem przygotowana? :) Chętnie skorzystałabym, ponieważ mam trochę kłopotów prywatnych i brakuje mi czasu na rzetelne przygotowanie pracy. Obawiam się, że to jednak zdecydowanie za droga usługa jak na mój budżet.

Marioleczka 

Posty: 9

 
Pisanie prac magisterskich – https://pomocwpisaniu.pl. Super usługa. Muszę przyznać, że dołożono wszelkich starań. Jeśli szukacie pomocy w pisaniu pracy zaliczeniowej, to te usługi szczerze polecam.

Sklepik

Posty: 26

 
A ja nie demonizuję tego typu usług, ponieważ gdybym nie miał możliwości napisania pracy samodzielnie, to pisanie prac licencjackich byłoby super pomocą. Muszę poszperać w takich usługach, bo nigdy nie wiadomo, co mi się może przytrafić :D Jak coś znajdę ciekawego, to się odezwę.

Posty: 6

 
Nie będę demonizować tego rozwiązania, albowiem o mały włos, a sam bym musiał sięgnąć z pisania prac dyplomowych. Jeżeli tylko bym wiedział, iż moją pracą zajmie się osoba potrafiąca pisać i znająca temat pracy, czyli specjalista w tym zakresie – to czemu nie?

ax

Posty: 11

 
O tym pisaniu prac magisterskich wiele słyszałam. Jedni mówią dobrze, inni nie są zadowoleni. Właściwie, gdybym sama miała skorzystać w ostateczności, to bym się nie wahała. Widziałam taką pracą i szczerze – pełen profesjonalizm. Najważniejsze to współpraca z osobami, które piszą dla nas pracę i wszystko jest ok.

pawel253

Posty: 14

 
O tym pisaniu prac magisterskich wiele słyszałam. Jedni mówią dobrze, inni nie są zadowoleni. Odpowiednio, gdybym sama miała skorzystać w ostateczności, to bym się nie wahała. Widziałam taką pracą i szczerze – pełen profesjonalizm. Najważniejsze to współpraca z osobami, jakie piszą dla nas pracę i wszystko jest ok.

czdeRRR

Posty: 9