sklep z jonizatorami

sklep z jonizatorami

Cześć, jakie stosujecie metody profilaktyczne na co dzień podnoszące poziom energii, zdrowia. Wszystkie wskazówki dietetyczne również mile widziane. Po prostu chciałabym wiedzieć, jak dbacie o siebie i co się u was najbardziej sprawdza – techniki, urządzenia :)

Marioleczka

Posty: 5

 
Nie dziwne, że Japończycy piją regularnie wodę alkaliczną i skupiają się na niej praktycznie codziennie. Do tego dochodzi u nich dobra dieta i wyróżniają się długowiecznością niespotykaną w innych regionach świata. Można sobie połączyć kropki ;)

ernolo

Posty: 5

 
Jestem zwolenniczką diety owocowo-warzywnej. Żadna inna dieta tak bardzo nie oczyszcza. Moja rutyna to codzienne wyciskanie soku. Dzięki temu zrezygnowałam z kofeiny, z czego jestem najbardziej zadowolona. Na pewno polecam wyciskarki wolnoobrotowe. Osobiście używam tego modelu https://sklep.halitus.pl/glowna/202-wyciskarka-biochef-axis-compact.html. Sprzęt nie posiada żadnych „alergicznych”, szkodliwych dla zdrowia elementów. Bardzo ważne przy podobnym zakupie. Poza tym cena bardzo przystępna :)

wiesław11

Posty: 4

 
Potwierdzam, że jonizator tworzy zdrową wodę do picia, co przy spadku jakości większości produktów spożywczych w sklepach stanowi wręcz zbawienie dla zdrowia.

Kitas

Posty: 19

 
Diety owocowo-warzywne według moich doświadczeń nie mają żadnych skutków ubocznych. Do zastosowania długoterminowego. Możesz jeszcze dołączyć więcej wody alkalicznej, bo coraz więcej badań naukowych potwierdza efektywność jonizatorów wody.

andrew66

Posty: 9

 
Woda mineralna wcale tak dobrze nie nawadnia organizmu, jak soki warzywno-owocowe i woda alkaliczna. Trzeba po prostu różne rzeczy na sobie testować.

XXelo79

Posty: 6

 
Jak masz nieodpowiednią dietę, a chcesz jednak odczuć jakieś zmiany zdrowotne to woda alkaliczna zapewni ci równowagę kwasowo-zasadową i obniży skutki uboczne złego odżywiania. Klasyka :) Można trochę „oszukać” organizm. Po jakimś czasie i sam przekonasz się, że warto regularnie pić wodę alkaliczną :)

Klarka34

Posty: 12