depilacja laserowa gdańsk, polecicie ?

depilacja laserowa gdańsk, polecicie ?

Interesuje mnie depilacja laserowa w Gdańsku macie kogoś, kto się na tym zna. Chodzi o to żeby był to zabiegi fachowy i niezwykle skuteczny.

Kruk

Posty: 2

 
Bezboleśnie depilacje laserową w Gdańsku wykonują tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Byłam i korzystałam. Mogę potwierdzić, że naprawdę robią to fachowo.

alxiss

Posty: 6

 
Miałam lekki wąsik i niestety codziennie wyrywałam włosy na brodzie. Dobrze, że poszłam na taki zabieg laserem, bo mam problem rozwiązany i jestem szczęśliwa. Cena może nie była niska tym bardziej, że musiałam tam być kilka razy, ale komfort jest nie do opisania. Dla mnie to najlepsze ze wszystkich zabiegów.

Eksperttt45

Posty: 4

 
Lubię być naturalna, dlatego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, ale chyba był jakiś słaby, bo dopiero po kilku razach było widać efekty. Ona jest zadowolona także myślę, że jeśli komuś włosy przeszkadzają to powinien się temu zabiegowi poddać. Codziennie golenie raczej nie ma sensu, bo to strata czasu.

ombre070

Posty: 20

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie miały. Niestety dzisiaj moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest zadowolony. Myślę, że to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

BOBOBO%6

Posty: 4

 
U mnie efekty po depilacji laserem pojawiły się po drugim razie. Jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, że to tak dobrze działa. Do tej pory tylko w telewizji widziałam takie zabiegi. Mam wreszcie problem z głowy i nie muszę się stresować włosami.

Posty: 6

 
Te urządzenia, jakie są w sprzedaży jak dla mnie nic nie dają. Miałam i jakieś efekty pojawiły się po kilku miesiącach. Zdecydowanie doskonalszy jest laser i to ten profesjonalny.

Hihi_WWW

Posty: 15

 
Nie znoszę mieć włosów, zatem mam całe ciało zrobione takim laserem i jestem niesłychanie zadowolona. Dla mnie nic lepszego nie ma. Może cos uda im się jeszcze wymyślić, niemniej jednak na razie lasery są coraz wydajniejsze i mogą wskórać rzeczywiście cuda. Polecam dla osób, które nie chcą każdego dnia się golić albo wyrywać włosów.

alek5555

Posty: 18

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, które karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest sporo, zatem najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wówczas dowiedzieć.

Marta

Posty: 30

 
Dla mnie osobiście depilacja laserowa w Gdańsku przebiegła super. Wybrała specjalistów ze znieczuleniem, dlatego, mimo że miała depilowaną twarz to nic nie czułam. Polecam takie rozwiązanie, bo normalnie to jest mało przyjemne uczucie.

Miluśkooo2

Posty: 10