gdzie naprawić pasy w samochodzie

gdzie naprawić pasy w samochodzie

Szukam firmy, która może zająć się naprawą pasów bezpieczeństwa w Golfie. Auto sprzed 10 lat, pasy uszkodzone, natomiast nie wiem czy trzeba będzie się decydować koniecznie na ich wymianę czy będzie taka opcja, żeby ewentualnie jeszcze je jakoś zregenerować i przywrócić do życia. Jeśli możecie coś poradzić w tym względzie to chętnie skorzystam z podpowiedzi.

Kitas

Posty: 1

 
Zgadzam się z tym, że na Serwisów Pasów (www.serwis-pasow.pl) można liczyć. Miałem do naprawy pasy z Passata oraz pasy od siostry z Clio i nie było problemu, poradzili sobie sprawnie z dokonaniem naprawy. Jeśli chodzi o wykonanie naprawy można na nich liczyć, wszystko wykonane profesjonalnie, zdecydowanie polecam, pasy jak nowe.

Antekkk

Posty: 3

 
Na spokojnie znajdziesz na pewno serwis, który specjalizuje się w naprawach pasów, korzystając z takiej oferty będziesz miał okazję przywrócić pasy do życia i nie będzie to jakoś szczególnie drogie. Na pewno ostatecznie koszty będą znacząco niższe niż w momencie, jakby się chciało pasy wymienić na nowe.

johny11

Posty: 3

 
Na początek na pewno warto będzie sprawdzić czy pasów nie da się przypadkiem naprawić. Będzie to lepsze rozwiązanie niż w momencie, jak będziesz chciał dokonać wymiany na nowe. Cenowo wyjdzie to znacznie lepiej, bo jednak trzeba się liczyć z tym, że jeśli chodzi o nowe pasy to są one kosztowne.

audi80

Posty: 12

 
Niby jest to taki element, który nie jest jakiś kluczowy w samochodzie, a jednak pasy jak chce się je wymienić to okazują się bardzo kosztowne. W tej sytuacji faktycznie warto w pierwszej kolejności szukać takiej opcji, by dało się pasy regenerować , by w ten sposób przywrócić je do życia.

Alexxxi

Posty: 2

 
Pasy są bardzo istotne w aucie i gwarantują bezpieczeństwo więc jak masz awarie to na pewno nie można tego lekceważyć, warto dokonać naprawy albo wymiany jak najszybciej. Jeśli chodzi o moje zdanie to ja bym zaczął od naprawy, bo będzie znaczenie tansze rozwiązanie niż próba dokonania wymiany pasów na nowe.

audi80

Posty: 7