kosmetyka samochodowa łódź, polecana firma ?

kosmetyka samochodowa łódź, polecana firma ?

Kupiłem nowy samochód i chciałbym zabezpieczyć w nim lakier. Czy jest firma oferującą kosmetykę samochodową w Łodzi, która się tym zajmie?

dominikk6

Posty: 1

 
Z tego, co wiem to usługi nie są już takie drogie. Teraz takie powłoki i woski są bardziej spopularyzowane, dlatego można to zrobić naprawdę tanio. Trzeba tylko wybrać firmę, która solidnie do tego podchodzi.

Gargamel5

Posty: 3

 
Mnie auto detailing w Łodzi bardzo pomógł. Mam czerwony lakier, który nie za dobrze już wyglądał, a teraz samochód prezentuje się jak nowy. Nie sądziłem, że można taki efekt osiągnąć. Teraz raz na kilka miesięcy jadę do firmy i oni nakładają mi nową powłokę. Według mnie nie jest to drogie, dlatego warto się tym zainteresować.

Joe

Posty: 4

 
W nowym samochodzie od razu trzeba zadbać o lakier. W przeciwnym razie prędko rozpoczną się tam pojawiać rysy i odpryski. Naprawa tego będzie kosztowna, dlatego lepszym rozwiązaniem jest udać się do firmy, która ma doświadczenie w nakładaniu takich powłok, a efekt będzie super.

Saradoonin

Posty: 3

 
Na tym naprawdę trzeba się znać. Wystarczy, że przytrzyma się trochę dłużej polerkę i już jest problem. Mój znajomy myślał, że to łatwe zadanie i przypalił sobie lakier.

Klarkaa45

Posty: 4

 
Pamiętam, iż znajomy miał powłokę ceramiczną w Łodzi nakładaną na lakier i był niezmiernie usatysfakcjonowany. Nie widziałem jeszcze tego auta, lecz on mówił, iż błyszczy się jak nowe. Lakier w samochodzie miał już wyblakły, wobec tego myślę, iż dobrze zrobił. Na razie sam się jeszcze na takie usługi nie zdecydowałem.

missioo

Posty: 4

 
Polecam auto detailing z Łodzi w firmie http://dollarcar.pl, jaka faktycznie zna się na rzeczy. Są w stanie zrobić faktycznie niesłychanie wiele z lakierem w samochodzie.

@_yyy111

Posty: 3

 
Z tego, co wiem to usługi nie są już takie drogie. Teraz takie warstwy i woski są niezwyklej spopularyzowane, zatem można to zrobić faktycznie tanio. Trzeba tylko wybrać firmę, jaka solidnie do tego podchodzi.

Uleczek4

Posty: 4