Elektroniczny system urlopowy gdzie znajdę?

Elektroniczny system urlopowy gdzie znajdę?

Witajcie. Bardzo chciałabym przekonać mojego szefa, żeby przejść na elektroniczne delegacje. Powiedzcie mi proszę, czy to dobre rozwiązanie i przede wszystkim, jak odbierają je delegowani pracownicy?

mniszek

Posty: 11

 
Co prawda program do rozliczania delegacji najczęściej spotykany jest w urzędach, ale polecam go również firmom.

Przed dokonaniem zakupu, zajrzyjcie do oferty http://luminum.pl/delegacje_funkcjonalnosc.php. Specjalizują się bowiem w przygotowywaniu tego rodzaju programów.

gregcie@

Posty: 21

 
Dużym udogodnieniem w wielkich firmach jest program do planowania czasu pracy. Dzięki jego pomocy możesz sobie tak przygotować harmonogram, aby każdy z pracowników był zadowolony. Program bierze pod uwagę wszystkie podane przez ciebie kluczowe dane.

CHatka-eKo

Posty: 20

 
Tak jak wspominali tu poprzednicy elektroniczne delegacje bardzo pomagają pracować. Podczas niektórych wyjazdów dokumenty trzeba okazywać po kilka razy. Dzięki takiej formie możemy wgrać to na telefon, bez konieczności drukowania tego dokumentu.

Drogabez

Posty: 11

 
Jestem wielkim zwolennikiem wprowadzania udogodnień w pracy biurowej. Duże wrażenie zrobił na mnie również program do ewidencji urlopów. Imponują mi jego możliwości i to, że można go przez cały czas rozbudowywać, dodając kolejne funkcje.

Mnert67

Posty: 23

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych przez wszystkich pracowników.

gregcie@

Posty: 15

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. Szczególnie wtedy, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

Pendrzec

Posty: 22

 
Jako kierownik z kilkuletnim stażem mogę potwierdzić to, iż program do planowania czasu pracy znacznie ułatwia pracę, a w dodatku usprawnia funkcjonowanie firmy.

PucH2

Posty: 17

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma dużo dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Poza tym program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

ernest00

Posty: 14