szycie maskotek z rysunków dzieci, poszukuję

szycie maskotek z rysunków dzieci, poszukuję

Czy ktoś z was zamawiał kiedyś szycie maskotek z rysunków dzieci? Czy takie zabawki wykonywane są z dobrej jakości materiałów? Byłam bym niezmiernie wdzieczna, gdybyście mi napsiali coś o takich zabawkach.

CZesiek45

Posty: 4

 
Jest dużo stron, które proponują personalizowane upominki dla dzieci. Fajne są takie prezenty, w tym roku też będę ich szukać.

tigra32

Posty: 10

 
Uwielbiam nietypowe prezenty handmade. Wiele osób ogłasza się na różnych stronach internetowych i wykonują naprawdę zadziwiającą robotę.

Mnicho56

Posty: 8

 
Szycie maskotek z rysunków dzieci musi być naprawde fajne. Powiem córce, aby ciekawego coś narysowała i zamówienie maskotkę.

werwer

Posty: 7

 
Powiem wam, że zapisałam moje dziecko na warsztaty z szycia dla przedszkolaka i jestem mega zadowolona. Dzieci uczą się tam różnych tkanin, przeplatania nitki i innych rzeczy, które poprawiają zdolności manualne.

Lupusx

Posty: 4

 
Ja kiedyś zamówiłam u jednej pani szycie maskotki z rysunku dziecka. Mój syn był niezmiernie zadowolony, iż do tego co narysował na kartce, może się teraz przytulać.

bertys

Posty: 4

 
Kiedyś przez przypadek natchnęłam się na tą stronkę http://www.gosilandia.pl i wykonuję się tam szycie na zamówienie dla dzieci. Zamówiłam fajną maskotkę i muszę wam powiedzieć, że produkt jest bardzo dobrej jakości. Widać, że ktoś podchodzi do pracy z bardzo dużym zaangażowaniem. Polecam jak najbardziej, jeśli czegoś takiego szukacie.

Dzidzia

Posty: 12

 
Nietypowe prezenty handmade sprawdzają się dla każdego. Każdy doceni taki prezent typowy od serca.

Marioleczka

Posty: 8

 
Mojej koleżanki dziecko także uczęszczało na takie zajęcia. Wiem, że dzieci realizują swoje projekty. Szyją wszystko to co chcą, pod okiem sympatycznej Pani.

micko

Posty: 19

 
Wiem, że na takich zajęciach można realizować własne projekty. Ale czy dzieci faktycznie same szyją i czy to jest bezpieczne dla małego dziecka?

Klara323

Posty: 4