odszkodowanie z oc sprawcy, poszukuję

odszkodowanie z oc sprawcy, poszukuję

Dzień dobry, czy ktoś z was wie, w jaki sposób starać się o odszkodowanie z oc sprawcy? Czy wiecie do kogo można się zgłosić, aby otrzymać fachową pomoc?

Iwona3

Posty: 1

 
Powiem Ci, że ja bym się starał o odszkodowanie za wypadek na śliskim chodniku. Jeśli doznałaś poważnej kontuzji to nie możesz tak tego zostawić. Odszkodowanie Ci się należy.

gruszk56

Posty: 5

 
Odszkodowanie z oc sprawcy może pokryć Ci naprawę samochodu. Jednak wiem, iż w wielu przypadkach ubezpieczyciel nie chce wypłacić wielkich pieniędzy. Często proponowana kwota nie jest w stanie naprawić samochód.

codePerformance

Posty: 7

 
Ja mogę polecić Ci jedną firmę, która dla mnie wygrała dość spore odszkodowanie w warszawie. Tutaj masz to nich linka, tam znajdziesz wszystkie niezbędne informację https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl/wypadek-na-ulicy-sliski-chodnik-odszkodowania-powypadkowe/

Fotnik2

Posty: 25

 
Odszkodowanie z oc sprawcy może pokryć Ci naprawę samochodu. Jednak wiem, że często ubezpieczyciel nie chce wypłacić dużych pieniędzy. Często proponowana kwota nie jest w stanie naprawić samochód.

iwanowskis

Posty: 11

 
W tym przypadku to tylko kancelaria odszkodowawcza może Ci pomóc uzyskać wysokie odszkodowanie. Jeśli w wypadku ty również ucierpiała, masz prawo do jeszcze większego odszkodowanie i pokrycie kosztów leczenia.

Fiflek

Posty: 7