blog o modzie damskiej, gdzie znajdę ?

blog o modzie damskiej, gdzie znajdę ?

Witam serdecznie. Znacie jakiś ciekawy blog, który dotyczy mody damskiej. Szukam czegoś naprawdę wartościowego.

Misieczek

Posty: 3

 
Czym się inspirujecie przed wielkim wyjściem? Ja normalnie czytam dobrego bloga o damskiej modzie. Mam kilka sprawdzonych stronek, gdzie nawet podawane są adresy sklepów najbardziej wyszukanych ciuchów. Jak coś, mogę podesłać adresy blogów. Są ciekawe i niezmiernie pomocne.

FAJNE_45

Posty: 26

 
To jest link do niesłychanie rzetelnego bloga o damskiej modzie https://stylizacje-inspiracje.blogspot.com. Strona jest dedykowana zwyczajnym kobietom. Takim jak my po prostu, więc można tam odnaleźć wiele ciekawych inspiracji.

wacek22

Posty: 13

 
Piszcie dziewczyny. Fajnie, że wątek się rozwinął, bo znaleźć bloga o ubraniach damskich dla zwyczajnych kobiet, graniczy z cudem. Przeszukałam mnóstwo stron i wszędzie piszą to samo. Nie mam szczęścia znaleźć jakiegoś naprawdę poczytnego, ale też praktycznego bloga o ubraniach damskich. Jak coś wpadnie mi w oko, na pewno się odezwę.

derwer56

Posty: 11

 
No właśnie. Piszesz o wyszukanych ciuchach, a ja potrzebuję zwykłej pomocy. Chodzi mi o porady, co włożyć do pracy itd. Jakieś propozycje ubrań, które można kupić w sprawdzonym sklepie internetowym. Takiego bloga ze stylizacjami damskimi jakoś nie mogę znaleźć, a jak już, to tylko z kilkoma wpisami, a później już nic :(

Piotrek.P

Posty: 13

 
Piszcie dziewczyny. Fajnie, że wątek się rozwinął, albowiem odszukać bloga o ubraniach damskich dla zwyczajnych kobiet, graniczy z cudem. Przeszukałam sporo stron i wszędzie piszą to samo. Nie mam szczęścia odszukać jakiegoś naprawdę poczytnego, lecz też praktycznego bloga o ubraniach damskich. Jak coś wpadnie mi w oko, na pewno się odezwę.

milenos4

Posty: 13