medycyna, który portal ?

medycyna, który portal ?

Witam, szukam ciekawych portali internetowych na temat medycyny. Znacie i polecacie jakieś stronki?

Michaś

Posty: 4

 
Na wielu stronach internetowych występują porady medyczne niektóre z nich są naprawdę bardzo ciekawe. Poźniej podeśle wam linka, na jaką stronę ja wchodzę.

Sagerrak

Posty: 5

 
Będąc na diecie nie trzeba liczyć kalorii. Wystarczy, iż będziemy sięgać tylko po zdrową żywność taką jak: warzywa i owoce, nabiał, ryby, produkty zbożowe.

hamllet

Posty: 4

 
Ja śledzenie jeden portal internetowy, na których jest wszystko o zdrowiu, a także można zaczerpnąć porad medycznych. wszystko jest pięknie napisane. Wstawiam linka może będziecie mieli ochotę zajrzeć na stronę internetową http://kompendium-med.pl.

benia

Posty: 4

 
Zdrowe odżywianie jest super. Ja swoją przygodę zaczęłam już bardzo dawno temu i powiem wam, że czuję się o niebo lepiej. Wcześniej nie miałam na nic siły i nic mi się nie chciało, teraz jestem wulkanem energii.

denkrost

Posty: 14

 
Strony o medycynie mogą być rzeczywiście interesujące, w szczególności dla ludzi, jakie niesłychanie interesują się swoim zdrowiem. Dzięki takim serwisom możemy o swoim organizmie dowiedzieć się niesłychanie dużo cennych informacji.

allegrowicz65

Posty: 7

 
Zdrowie jest najważniejsze, musimy o nie dbać każdego dnia, dlatego warto jest zadbać o to co jemy i pijemy podczas całego dnia.

grzes3345

Posty: 6

 
Zdrowy tryb życia jest bardzo ważny w życiu człowieka. Na stronach internetowych o zdrowiu możemy znaleźć kilka ciekawych rozwiązań na różne tematy, które opierają się na zdrowym stylu życia.

dermert

Posty: 2

 
Stron na temat medycyny jest niesłychanie dużo w internecie. Na nieszczęście nie każdy pisze tam z pasją. Ja zawsze chodzę do księgarni i kupuję interesujące mnie książki na dany temat.

Lupusx

Posty: 4

 
Zdrowy tryb życia jest niezmiernie istotny w życiu człowieka. Na stronach internetowych o zdrowiu możemy znaleźć kilka interesujących rozwiązań na różne tematy, jakie opierają się na zdrowym stylu życia.

TomekK

Posty: 12