Salon piękności Opole

Salon piękności Opole

Witam serdecznie, chciałabym w ramach prezentu zasponsorować swojej mamie jakieś fajne zabiegi odmładzające w salonie urody. Kojarzycie sympatycznie prowadzone miejsca w Opolu z miłą atmosferą gdzie przy okazji też robią zabiegi na wysokim poziomie?

090913123

Posty: 3

 
Na zabiegi odmładzające skórę twarzy od jakiegoś czasu jeżdżę do gabinetu przy Staromiejskiej. Efekty są i co najważniejsze skóra robi się naturalnie uniesiona a nie jakoś sztucznie rozciągnięta. Na facebooku jest ich wizytówka – facebook.com/fashiononbeauty.

reavan

Posty: 31

 
Jeszcze nigdy w sumie u kosmetyczki nie byłam poza jednym razem jak robiłam sobie makijaż ślubny. Najpierw oczywiście miałam robiony próbny i potem już ten główny w dzień ślubu, no i też przy okazji ślubu paznokcie malowałam i to tyle moich doświadczeń z kosmetyczkami.

Sewerynus

Posty: 14

 
Jakbym miała pójść do salonu urody to bardziej niż z zabiegów na twarz bym chętniej skorzystała z zabiegów na ciało, jakiś masaży relaksujących i tak dalej...ech rozmarzyłam się ;))

henrykk

Posty: 13

 
Ja to polecam zabiegi na stopy, są mega przyjemne i zresztą druga sprawa że o stopy warto dbać, a mało osób zwraca na nie uwagę a jednak naskórek chyba nigdzie się tak nie ściera jak na piętach choćby.

miki77

Posty: 11

 
Przed latem chciałam iść na depilację bikini ale jakoś nie wyszło i teraz plan jest taki żeby przed następnymi wakacjami taki zabieg zaliczyć...zobaczymy czy tym razem się uda. :P

Marioleczka

Posty: 7

 
Od paru miesięcy jeśli chodzi o manicure to jeżdżę do p. Agnieszki do salonu Fashion on Beauty. Można się z nią dogadać co do estetyki i tego jak to ma wyglądać i też jest bardzo dokładna w swojej pracy, nie zostawia na paznokciach niedoróbek, lakier jest bardzo precyzyjnie zawsze wyłożony.

Robuś

Posty: 12