Zwiększenie libido

Zwiększenie libido

Jak mężczyzna może możliwie naturalnie poprawić waszym zdaniem potencję, niezależnie od wieku?

TomekK 

Posty: 3

 
Wypróbuj zimne prysznice. W Rosji podobno standardowa strategia od dawna, żeby przywrócić męskość. U mnie wyraźnie po zimnych prysznicach wzrósł poziom testosteronu. Niestety badania są drogie.

CHatka-eKo

Posty: 11

 
Może medytację wprowadź do codziennej rutyny. Mi bardzo pomogła się zrelaksować, co przełożyło się na naturalny wzrost libido. Polecam gorąco.

Fiflek

Posty: 33

 
Obniżone libido często wynika z diety zbyt mocno nasyconej węglowodanami, szczególnie cukrami. Może warto przeanalizować jadłospis?

pawel253

Posty: 20

 
Największe nasycenie buzdygankiem ziemnym masz w dr Penigreat. Używam nawet pod trening siłowy tych tabletek, bo dają takiego powera, że nie pytaj. Ogólnie znalazłem je na jednym z najważniejszych for kulturystycznych. Buzdyganek w połączeniu z żeń szeniem to naprawdę udana mieszkanka dla mężczyzn. Działa niezawodnie, jeżeli nie masz poważniejszych problemów zdrowotnych.

Marioleczka

Posty: 6

 
Jak masz duży stres w życiu aktualnie to się nie dziw, że libido spada, albo do łóżka się nie chce iść. Brak erekcji to najczęściej konsekwencja stresu. Sam to odkryłem, niestety po wielu latach zmagań.

xirgan

Posty: 21