kosmetyki na łuszczyce

kosmetyki na łuszczyce

Dzień dobry wszystkim. Sporo słyszałam i czytałam na temat prozdrowotnych właściwości wody siarczkowej. Ktoś stosował kosmetyki z tego typu wodą? Jak efekty? Gdzie można dostać prawdziwą, naturalną wodę siarczkową choćby do pielęgnacji przy trądziku??

namok 

Posty: 3

 
Wiem że sporo osób stosuje rzeczy z wodą siarczkową, ja osobiście nigdy czegoś takiego nie kupowałam. Planuję się w przyszłym tygodniu do sklepu zielarskiego u mnie na osiedlu może tam coś takiego bardziej naturalnego uda się znaleźć na moje przebarwienia skórne.

xacax

Posty: 6

 
Najlepsze kosmetyki naturalne wg mnie robi marka dr Duda, polska firma z Buska Zdroju, żaden import nie wiadomo skąd, ale są to kosmetyki na rodzinnej recepturze właśnie pana Dudy, buskiego aptekarza, który prawie 50 lat zajmował się wodą siarczkową, jej składem, działaniem itp. Ja wspomagam się ich preparatami przy łuszczycy i w końcu powiem szczerze, że mogę normalnie funkcjonować, nie muszę się wstydzić i krygować przy ludziach. Używa się tutaj w pielęgnacji 4 preparatów, na stronie drduda.pl/pl/program-czterech-krokow-w-pielegnacji-skory-luszczycowej są rozpisane.

miko_poz

Posty: 15

 
Na szczęście łuszczycy nie mam, ale z drugiej strony ten mój łupież to też nie jest przyjemna sprawa. Wiecznie znajduję na ubraniach biały proszek, a już jak mam coś czarnego na sobie to widać to strasznie, jak tynk ze ściany dosłownie. ;(

kojot14

Posty: 37

 
Teraz na szczeście wybór kosmetyków jest bardzo szeroki i urozmaicony. Nie to co kiedyś gdzie faktycznie, żeby dostać porządny żel antybakteryjny czy nawilżający krem do ciała to trzeba było się naszukać i ewentualny wybor ograniczał się do kilku produktów raptem.

gabryś99

Posty: 9

 
Ja już próbowałam chyba całej tablicy mendelejewa żeby pomóc sobie z łuszczycą i efekty są mizerne. Chodze od lekarza do lekarza i co jeden to większy magik który tylko potrafi przepisywać kolejne nic nie dające leki. Ech .

Krzysio

Posty: 19

 
Mam w planie parę kosmetyków w łazience wymienić na naturalne i też myślę o tym że zainwestować w środki czystości typu – proszek do prania, czy płyn do podłóg – o naturalnym składzie, też takie ponoć robią.

Gosienka54

Posty: 15

 
Patrząc po sobie to jednak w przypadku kosmetyków cena zazwyczaj idzie w parze z ich lepszą jakością. Jak myłam włosy tanim szamponem to praktycznie łupież mi się sypał kilogramami, jak wymieniałam na szampon z górnej półki to prawie łupieżu nie mam.

Joe

Posty: 8