Medycyna estetyczna Katowice

Medycyna estetyczna Katowice

Nie zdążyłam pójść do gabinetu medycyny estetycznej przed rozpoczęciem pandemii, ale zbieram kasę, na razie branża moja działa i chyba w końcu na botoks się zdecyduję, bo nie ma sensu zwlekać. Szukam na razie salonu medycyny estetycznej z konsultacjami online, z którym mogłabym pewne rzeczy po prostu obgadać przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Aweer56

Posty: 2

 
W mezoterapii mikroigłowej masz po prostu kontrolowane uszkodzenie skóry, trochę może zbliżone do peelingów specjalistycznych w celu regeneracji. Ja bym jeszcze przy okazji wyboru mezoterapii zalecała odstawienie alkoholu, słodyczy ogólnie.

Jasia12

Posty: 7

 
Staram się powtarzać raz na dwa lata botoks w http://lenartowiczclinic.pl/ i jeszcze korzystam raz do roku z osocza bogatopłytkowego i dopasowania specjalistycznych peelingów. Mam bardzo wrażliwą cerę, przechodziłam w wieku nastoletnim ciężki trądzik, a botoks pośrednio pomógł w wyleczeniu, bo poprawił mi pewność siebie, po prostu psychika się zmieniła, przeszłam na dietę, mniej się przejmowałam. I tak jakoś udało się zwalczyć. Do dr Lenartowicz koniecznie na konsultacje, jak masz coś poważniejszego z wyglądem. W gabinecie jest mocny nacisk właśnie na terapie trądzikowe, sporo innowacyjnych rozwiązań i uwierz nie jest drogo, jak porównasz do konkurencji.

labuh 

Posty: 4

 
Od botoksu przysięgam, że można się uzależnić :) Za pierwszym razem po wygładzeniu zmarszczek to nie mogłam uwierzyć. Oczywiście trzeba powtarzać, najlepiej rok do roku, ale też i co dwa lata wystarczy, w zależności od preparatu.

beata77

Posty: 12

 
Jak musisz często botoks ogarniać to bym na twoim miejscu też popracowała nad mimiką. Doradzał mi lekarz medycyny estetycznej właśnie takie podejście, żebym się bardziej rozluźniała, medytowała. Pracuję w trudniejszych warunkach, stąd problem.

wicher45

Posty: 9

 
Spróbuj liftingu twarzy podstawowego na początku, a jak nie będziesz do końca zadowolona z wyników to możesz w botoks inwestować później. U mnie to zadziałało.

DaNceR

Posty: 5

 
Działanie botoksu jest zbliżone do pracy skalpela u chirurga plastycznego, co ogarniesz na praktycznie każdej galerii metamorfoz.

Posty: 5