wyposarzenie siłowni

wyposarzenie siłowni

Hejo! Myślę o tym, żeby sobie kupić do treningu worek bokserski. Oczywiście jestem zupełnym amatorem, po prostu trochę chcę sobie ćwiczenia na swojej domowej siłowni urozmaicić, a taki worek będzie fajnym pomysłem, żeby się wyładować po ciężkim dniu :)) Jakiej firmy worki polecacie?

wiesław11

Posty: 6

 
W mojej siłowni dużo sprzętu stoi od K Sport – k-sport.com.pl, szczególnie lubię ich drążki są w bardzo fajny, przemyślany sposób zaprojektowane, przez co można na nich każde ćwiczenie wykonać.

Hihi_WWW

Posty: 13

 
No cześć. Ja do marek nie przywiązuję większej uwagi, kupuję te sprzęty które akurat gdzieś w necie uda się tanio wyłowić, czasami się dobre promocje na szczęście trafiają bo same obciążniki są niestety już drogie zazwyczaj.

Gucio

Posty: 15

 
Miałem kiedyś zajawkę na karate, teraz już mi z tej dawnej pasji tylko siłownia została, a w domu mam ławeczkę, parę obciążeń i sztangę, także jest na czym się bawić.

Kitas

Posty: 16

 
Fajnie byłoby mieć w domu worek bokserski ale totalnie nie mam na coś takiego miejsca w tym momencie. Na co zwracać uwagę przy zakupie czegoś takiego, żeby mi się nie rozszedł w szwach?

Kitas

Posty: 9

 
Akurat takie rzeczy jak ławeczka, stojaki czy drążki to nie są drogie, dużo drożej wychodzi kupno orbitreku, czy rowerka stacjonarnego – a to by chciała w domu mieć moja żona na przykład.

Radziu

Posty: 7

 
Najważniejsze w sprzęcie na siłowni jest to, żeby był solidny. I nieważne czy to jest pro siłownia czy domowa, to jednak obciążenia są zazwyczaj dość spore i byłoby fajnie jakby gdzieś łączenia stojaków czy drążków nie pękały.

czeski

Posty: 15

 
Mnie brat namawia żebym się z nim na trening krav magi zapisał ale trochę się czaję. Ktoś może trenował coś takiego, można oberwać, czy raczej polecacie?

Andziaaan

Posty: 29

 
Najważniejsza w siłowni jest moim zdaniem ławeczka. Dużo różnych złamałem w swoim życiu, niestety ale sporo producentów robi dziadostwo dla ludzi którzy ważą max 70 kilo chyba.

Mariusz

Posty: 18