leczenie wrastających paznokci Londyn

leczenie wrastających paznokci Londyn

Cześć, dzień dobry ;-) Dobra klinika w Londynie potrzebna. Kogo polecicie? Jest tych miejsc całkiem sporo, nie chciałabym źle trafić. Potrzebuję leczenia w dosć intymnej sprawie.

Maalone

Posty: 5

 
Na szczęście żyjemy w takich czasach że z każdym defektem lekarze są sobie w stanie poradzić. Nie takie rzeczy się koryguje jak krzywe palce czy wrastające paznokcie. Kiedyś ludzie nie mieli takich możliwosci.

345_14

Posty: 15

 
System zdrowony w Polsce jest przeciążony I prędzej czy później to walnie moim zdaniem. Albo coś się zmieni, albo będzie tylko gorzej. Jak słyszę że lekarze pracują po kilkanaście godzin na dobę...to jak mają mieć potem cierpliwość do pacjenta jak ledwo stoją na nogach?

wigry00

Posty: 8

 
Najbardziej to się boję bariery językowej u lekarza. No jednak lekarzowi to bym wolał wszytko wytłumaczyć precyzyjnie, a nie na migi na zasadzie – no weź sie domyśl :P

piehoot

Posty: 18

 
Faktem jest że akurat wrastające paznokcie to bardzo uciążliwa sprawa, miałam z tym problem jeszcze jak mieskzałam w Polsce. Denerujące stresujące , druga sprawa że wyjątkowo niestetyczne.

micko

Posty: 20

 
Nie wiem gdzie takie operacje na palcu robią. Ja to w ogóle raczej częstym gościem w różnych przychodniach gabinetach czy klinikach to nie jestem.

wrrraak22

Posty: 7

 
Czasami im większy wybor tym gorzej. Kiedyś pod tym względem zycie bylo prostsze w sklepach na półkach były dwie rzeczy na krzyż, człowiek nie stał się nie zastanawiał tylko brał co było. Lekarz też był jeden na całą wieś...:)

Nikusinski23

Posty: 16

 
Nie wiem kogo polecić akurat problemów tego typu ze zdrowiem to nie mialem jeszcze. I oby tak zostało bo akurat za służbą zdrowią – jakąkolwiek polską czy angielską to nie przepadam , unikam jak ognia.

Becik45

Posty: 5

 
Super się zajęli moimi wrastającymi paznokciami w klinice w dzielnicy Clapham. Mają swoją stronę internetową na sw11clinic-clapham.co.uk/ingrowing-toe-nail-treatment-ingrown-toenails-clinic-london-ingrown-toenail-removal. Dobry kontakt jasne warunki bardzo nowoczesne wnętrza i wyposażenie na miejscu.

izuś34

Posty: 13

 
W Londynie jeszcze u lekarza nie byłem więc nie polecę nikogo. Coś czuję że pierwszym gabinetem jaki odwiedzę będzie jednak dentysta bo coś mnie ostatnio zaczęła czwórka pobolewać zwłaszcza jak piję coś zimnego.

jesika

Posty: 13