zdrowe odżywianie, dobry portal ?

zdrowe odżywianie, dobry portal ?

Witam, szukam ciekawych portali internetowych na temat medycyny i zdrowia. Czy ktoś z was zna ciekawe, godne polecenia strony internetowe?

hoho56

Posty: 2

 
Wszystko o zdrowiu można dowiedzieć się z internetu, nie trzeba wydawać dodatkowych pieniędzy na książki. Świat internetu jest tak znaczny, że na pewno znajdziesz serwis, który przykuję Twoją spostrzeżenie.

Qumejt56

Posty: 21

 
Na niektórych serwisach internetowych można znaleźć ciekawe porady medyczne. Z niektórych można się dowiedzieć sporo cennych rzeczy i zastosować je do swojego życia. Tym samym możemy poprawić styl życia, a zarówno spróbować zastosowania nowych rzeczy.

Black_Riot

Posty: 4

 
Wiele osób zapomina co to jest zdrowy tryb życia. Odżywiają się bardzo niezdrowo co może prowadzić do nawet groźnych chorób. Warto wejść na różne portale i trochę o tym przeczytać.

filemon66

Posty: 22

 
Wszystko o zdrowiu można dowiedzieć się z internetu, nie trzeba wydawać dodatkowych pieniędzy na książki. Świat internetu jest tak duży, że na pewno znajdziesz serwis, który przykuję Twoją uwagę.

omen100

Posty: 6

 
Zdrowe odżywianie wpływa na skórę, włosy, paznokcie, a także na ogólne samopoczucie. Na wielu stronach internetowych możemy znaleźć ciekawe pomysły na zdrowe dania, które smakują wyśmienicie.

Fanatyk

Posty: 4

 
Zdrowa żywność to taka, w której występują produkty takie jak: ryby, warzywa i owoce, nabiał, a zarówno produkty zbożowe. To powinno odnaleźć się w każdym jadłospisie.

czeski

Posty: 15

 
Dieta nie oznacza liczenie kalorii i jedzenie w małych ilościach. Na diecie można jeść dużo, ale muszą być to tylko wyłącznie zdrowe rzeczy m.in. nabiał, warzywa, owoce, ryby.

filmik66

Posty: 11

 
Należałoby prowadzić zdrowy tryb życia, aby weselić się wyśmienitym samopoczuciem poprzez długie lata. Na początku zawsze może być ciężko, jednak później staje się to naszą codziennością, do której nie musimy się zmuszać. Ja korzystam z tej http://medycyna-zdrowie.pl strony internetowej.

Yuri20

Posty: 10

 
Niesłychanie długo prowadzę zdrowy tryb życia i czuję się niezwykle dobrze. Narazie nie występują u mnie żadne choroby, ani dolegliwości. Moja skóra, włosy i paznokcie są w świetnej kondycji.

labuh

Posty: 15